Zavrieť

Porady

Obchodná zmluva

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Dve firmy medzi sebou potrebujú uzavrieť nejaký tip obchodnej zmluvy, na základe ktorej jedna firma bude platiť inej časť zo svojich výnosov. Ide o to že jedna firma niečo vyvinula-nejaký výrobok a druhá firma to bude vyrábať. Časť z tejto výroby-zo zisku bude uhrádzať firme ktorá to vyvinula. Mne sa zda že je to skôr otazka pre právnikov, ale viete ako to chodi...... Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    qwe je offline (nepripojený) qwe

    qwe
    Zdravim....Dostal som ponuku od jednej xxx firmy ...Zial s tou firmou nemam moc dobre skusenosti a preto hej moc nedvoverujem...Potrebujem vyrobit tovar vo vedsej seriovosti ...Pri vopred dohodnutej realizacie im dam nase obchodne podmienky ktore mi podpisu ze suhlasia + zakazkovy list kde bude uvedena seriovost zakazky atd...Tam sa tiez podpisu ...Chcel by som sa Vas spytat bude to stacit aby som bol isteny...? Ci spravit este aj zmluvu o dielo?


    Dakujem Vam

    QWE

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    qwe Pozri príspevok
    nik nepomoze?
    V každom prípade obchodnú zmluvu. Ale píšeš, že odberateľovi nedôveruješ. Tak či budeš istený, zistíš až keď obdržíš peniaze za dodávku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.