Zavrieť

Porady

Elektrická motyčka

Máte niekto skúsenosti s elektrickou motyčkou (kultivátorom) v záhrade? Je to užitočná vec? Nahradí "ručné" rýľovanie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vema je offline (nepripojený) vema

    vema
    My máme takú mašinu.Keď namontujeme pluhy tak orie a keď dáme takú inú súčiastku tak nám krásne rozmrví zem. Je to fantastická vec. Keď ideme už sadiť, tak manžel zoberie kultivátor a krásne mi pripraví pôdu na sadenie.Ja už len urobím riadky, alebo jamky a sadím.My to už máme veľmi dávno asi 10 rokov. Zem je nadýchaná a skoro žiadna práca, len radosť. U nás okolo to má už skoro každý sused.Ešte musím dodať, že je to na benzín a nie na elektriku.

    eduard1 je offline (nepripojený) eduard1

    eduard1
    chcem si kúpiť rotavátor /alebo kultivátor ?/. Poraďte aké parametre by mal spĺňať. Záhrada je veľká asi 15 árov a zem je takej strednej konzistencie bez kameňov. Hlavne by som chcel vedieť akú odporúčate prevodovku, motor a možno aj ako sa pohybujú ceny.

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    Aké mate skúsenosti s elektrickým rotavátorom?
    Resp. na aké kritéria sa zamerať, aj jednotlivé stroje majú rôzne motory, všade píšu malá plocha (lenže nieje hold ako hold), vydrží tá mašinka hodinu pracovať?

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    všetci máte len motor, motyky a krompáče :-),
    musím sa obrátiť na geriatrické?
    Nezhorí motor za 15 minút, je to predsa len iný výkon ako pri kosení trávy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.