Zavrieť

Porady

poskytovateľ internetu

Pekný deň prajem všetkým optimistom ktorí majú dobré podnikateľské nápady. Chceme začať s kolegom poskytovať internet na dedinkách a menších mestách, kde je problematické pripojenie na internet. Potreboval by som vedieť vaše skúsenosti a nápady a či je možné čerpať na tento druh podnikania prostriedky z eu fondu.Ďalej chceme zistiť, kde a ako sa dá získať licencia pre poskytovanie internetu. Ďakujem za každý konštruktívny nápad
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    sprostredkovanie prístupu do sieti internet a služieb, ktoré je možné prostredníctvom siete internet poskytovať

    To je citát z konkrétneho živn. listu PO. Detto samozrejme - pre FO.

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    SVAATEK Pozri príspevok
    Pekný deň prajem všetkým optimistom ktorí majú dobré podnikateľské nápady. Chceme začať s kolegom poskytovať internet na dedinkách a menších mestách, kde je problematické pripojenie na internet. Potreboval by som vedieť vaše skúsenosti a nápady a či je možné čerpať na tento druh podnikania prostriedky z eu fondu.Ďalej chceme zistiť, kde a ako sa dá získať licencia pre poskytovanie internetu. Ďakujem za každý konštruktívny nápad
    Odporúčam začať preštudovaním všobecných obchodných podmienok potencionálnej konkurencie.

    Tam sa dočítaš, že konkurencia podniká na základe licencie a povolení vydaných Telekomunikačným úradom SR ..... takže by som pokračoval štúdiom stránok Telekomunikačného úradu.

    A potom by som pokračoval návštevou živnostenského registra, aby som zistil, aké živnosti na to potrebujem.

    Ale na začiatok by som uvažoval nad tým, aký je potencionálny trh, aké náklady sú s tým spojené s prevádzkou a aké výnosy je možné očakávať.

    poskytovateľ internetu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.