Zavrieť

Porady

Zápočet odpracovaných rokov

Prosím, nemáte niekto najnovšie tlačivo - Zápočet odpracovaných rokov ("šefťácke, nie upravené podľa seba"). Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Iveta Matlovičová
    dakujem jamis, je jednoduchý a šikovný, ide o to, že jedna mzdárka ma presviedčala, že v zápočte musí byť vyplnená časť - "Ukazovatele JEP", ktorú ti pripájam v prílohe, že vraj to je aj v originálnom šefťáckom tlačive, ale i ty ju v tvojom zápočtovom liste nemáš takže neviem, aké máš ty skúsenosti ?

    jamis je offline (nepripojený) jamis

    jamis
    Viem ako vyzerá tlačivo zo Ševt-u, ale ja už dlho používam takéto a nikto k nim nikdy nemal pripomienku.
    Možno niekto k tomu niečo pridá.

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Fronco Pozri príspevok
    dakujem jamis, je jednoduchý a šikovný, ide o to, že jedna mzdárka ma presviedčala, že v zápočte musí byť vyplnená časť - "Ukazovatele JEP", ktorú ti pripájam v prílohe, že vraj to je aj v originálnom šefťáckom tlačive, ale i ty ju v tvojom zápočtovom liste nemáš takže neviem, aké máš ty skúsenosti ?
    Oslovil si sice jamis, ale dovolím si sa pridať .
    Nikdy som nevypĺňal túto pasáž v starších tlačivách zápočtových listov. JEP hádam fungovala za soc., neskôr už asi nie. Donedávna boli v starších typoch tlačív rôzne veci - sporenia a kde-čo. Malo to slúžiť snáď ako podklad pre mzdárku u nového zamestnávateľa. Skôr to ale prežívalo ako určitá relikvia.
    Tá Tvoja mzdárka už asi tiež niečo pamätá a nie a nie prejsť na nové veci?

    Určite by som použil tlačivo , ktoré priložila jamis.

    Andyke je offline (nepripojený) Andyke

    Andyke
    Mne v tom tlačive od Jamis chýba jedna vec:
    Zrážky zo mzdy podľa § 131,
    ale asi za to ma napadlo, že ja vykonávam exek.zrážky . Možno pre ostatných to nemá opodstatnenie (kto nepotrebuje vyplniť aj túto časť v záp.liste)

    jamis je offline (nepripojený) jamis

    jamis
    Andyke Pozri príspevok
    Mne v tom tlačive od Jamis chýba jedna vec:
    Zrážky zo mzdy podľa § 131,
    ale asi za to ma napadlo, že ja vykonávam exek.zrážky . Možno pre ostatných to nemá opodstatnenie (kto nepotrebuje vyplniť aj túto časť v záp.liste)
    Toto možno napísať do kolonky: Ďaľšie oznámenie zamestnavateľa a je to vyriešené.
    Iveta Matlovičová
    STRELEC Pozri príspevok
    Oslovil si sice jamis, ale dovolím si sa pridať .
    Nikdy som nevypĺňal túto pasáž v starších tlačivách zápočtových listov. JEP hádam fungovala za soc., neskôr už asi nie. Donedávna boli v starších typoch tlačív rôzne veci - sporenia a kde-čo. Malo to slúžiť snáď ako podklad pre mzdárku u nového zamestnávateľa. Skôr to ale prežívalo ako určitá relikvia.
    Tá Tvoja mzdárka už asi tiež niečo pamätá a nie a nie prejsť na nové veci?

    Určite by som použil tlačivo , ktoré priložila jamis.

    k tej TETE - mzdárke, hej ozaj už niečo zažila :-)) a môžem povedať strelec, že i trafil klinec po hlavičke (asi si preto aj strelcom) - nebol si ďaleko od pravdy - jedná sa o organizáciu vo verejnej správe ... ale ďakujem za názory

    humana je offline (nepripojený) humana

    humana
    namate nahodou tabuľku na účely určenia započítanej praxe som
    začiatočník a vy ste v personalistike už doma
    zatial veľmi pekne ďakujem soňa

    humana je offline (nepripojený) humana

    humana
    nemate nahodou tabuľku na účely určenia započítanej praxe som
    začiatočník a vy ste v personalistike už doma
    zatial veľmi pekne ďakujem soňa

    HUPKA64 je offline (nepripojený) HUPKA64

    Ľubka Hupka HUPKA64
    Urobila som si pomocné tlačivo v exceli. Mám ho v práci, tak snáď zajtra, ak bude čas.

    HUPKA64 je offline (nepripojený) HUPKA64

    Ľubka Hupka HUPKA64
    Pridávam tlačivo, ktoré som si vymyslela sama a používam ho pri výpočte nároku na dovolenku. Niektoré údaje je nutné doplniť, hlavne tabuľku. Výpočet je nastavený vzorcami. Ďalšie čísla potom doplniť ručne. A je to.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.