Zavrieť

Porady

Infračervené vykurovanie

Dobrý deň,

chcem sa spýtať na váš názor, prípadne skúsenosti s infračerveným vykurovaním. Chystám sa stavať a rozmýšľam o rôznych kombináciách s krbom /teplovzdušným vykurovaním/. Plyn moc nemusím, možno ešte tepelné čerpadlo, to by však v tejto kombinácii nemalo zmysel. Stavba bude z Yporu + minimálne 15cm polystyrénu. P.S. Na internetovej stránke istej prievidzskej firmy to vyzerá veľmi zaujímavo, ale možno je to iba reklama /nechcem sa nikoho dotknúť/.

Ď
Maťo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    borbi je offline (nepripojený) borbi

    borbi
    vyskusaj presovsku firmu "acoro" robia drev. domy z fiha modulov a do nich montuju infraky.pracuje to na principe slnecneho ziarenia.

    Maťoh je offline (nepripojený) Maťoh

    Maťoh
    To P.Briatka:neviem, či to sem môžem napísať, ak nie sorry, je to Fontes,ďakujem
    To Borby:ďakujem, pozriem.

    Peter Briatka je offline (nepripojený) Peter Briatka

    Peter Briatka
    Prave som to pozrel... Firmu nepoznam, ale to neznamena, že by som znevažoval jej dôveryhonosť... Nevylučoval by som takýto spôsob vykurovania, no asi by som ho volil len v kombinácii s niečím.

    Infračervené vykurovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.