Zavrieť

Porady

OKEČ

Prosím vás, kde sa dá zistiť OKEČ?? Poraďte nejakú internetovú stránku. Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Majka je offline (nepripojený) Majka

    Majka
    to sa musi vypisat do Dan.priznania? musim si to najst na tej stranke a zaradit firmu pod niektory kod?

    Majka je offline (nepripojený) Majka

    Majka
    nemam tu pri sebe danove priznaie, ale viem co je pravna forma. mrkni si dan.priznanie predposlednu stranu tusim.

    Majka je offline (nepripojený) Majka

    Majka
    no ja teda neviem, zajtra to mrknem viem ze som na to pozerala co by to malo byt a co tam mam vypisat ze je to novinka tento rok. nebudem sa hadat zajtra sa ti ozvem co som objavila aky OKEC

    Majka je offline (nepripojený) Majka

    Majka
    noooooooooooo ved ja som to strelila od brucha kedze nerobim 14dan.priznani ale len 5
    prajem krasny vecer a dobru noc :p

    ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

    ZuzanaA
    Áno, je tam to blbé OKEČ, tento rok si to prvý krát na nás v priznaní vymysleli

    mimaemma je offline (nepripojený) mimaemma

    momentálne na MD mimaemma
    Ahojte, neviem si poradiť...treba mi vypísať OKEČ v DP..musí to byť zaradené presne do nejakej kolónky, alebo stačí niečo všobecnejšie napr 54000 - ide mi o tie 0 na konci. Firma má totižto viacero oblastí podnikania, tú z ktorej má príjem za tento rok tam nemôžem nájsť..

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    mimaemma Pozri príspevok
    Ahojte, neviem si poradiť...treba mi vypísať OKEČ v DP..musí to byť zaradené presne do nejakej kolónky, alebo stačí niečo všobecnejšie napr 54000 - ide mi o tie 0 na konci. Firma má totižto viacero oblastí podnikania, tú z ktorej má príjem za tento rok tam nemôžem nájsť..
    Treba napísať OKEČ tej činnosti, ktorá prevažuje v podnikaní
    link:
    http://www.infostat.sk/ELIS/RES/okec.html
    tam si to ďalej rozbal

    mimaemma je offline (nepripojený) mimaemma

    momentálne na MD mimaemma
    Manual, ďakujem, ale práve na tejto stránke som a neviem sa zaradiť...jedná sa o inžiniersku činnosť - obstarávanie projektovej dokumentácie a nič mi tam nepasuje..nie je to nič so stavbou samotnou, je to technická pomoc, výrobná dokumentácia pre rôzne zariadenia do výroby, kam by si to dal?
    V ORSR majú okrem iného inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.