Zavrieť

Porady

Tlacivo na Danove priznanie PO za r.2007

Ahojte

kto mi vie poradit kde najdem nove tlacivo na Danove priznanie PO za rok 2007?

Take, aby som to mohla vyplnit v PC a nie rucne .. na stranke danoveho uradu este nie je a vypisovat rucne sa mi naozaj nechce

Danovaci akosi stale spia, potom sa stazuju, ze im vsetci nosia danove priznania az 31.3.


Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bambi23 je offline (nepripojený) Bambi23

    Bambi23
    MRP ... ale my vypisujeme kazdy rok do tlaciv, ktore uvedernuje danovy urad ...
    V MRP mi totiz suvahu a vykaz zaokruhluje tak, ze mi niekedy nesedi HV, preto to musim vyrovnavat. Ale hlavne mi ide o nove tlacivo Danove priznanie PO, prilohy si nejako poriesim ...tie tusim ostavaju toho roku take iste ako minuleho, alebo sa tiez menili?

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Menili sa aj prílohy t.j. súvaha aj výkaz ziskov a strát. Všetky tlačivá nájdeš na stránke www.drsr.sk /aj prílohy/. Tlačivo DP zatiaľ nie je editovateľné na uvedenj stránke.
    Ja používam tiežť MRP, mám dokúpenú aj verziu "dane z príjmu" a tlačím si všetko z programu a tak odovzdávam na DÚ. Keď mi nesedí zaokrúhľovanie, fyzicky opravím a následne vytlačím.

    Bambi23 je offline (nepripojený) Bambi23

    Bambi23
    mysimis Pozri príspevok
    Menili sa aj prílohy t.j. súvaha aj výkaz ziskov a strát. Všetky tlačivá nájdeš na stránke www.drsr.sk /aj prílohy/. Tlačivo DP zatiaľ nie je editovateľné na uvedenj stránke.
    Ja používam tiežť MRP, mám dokúpenú aj verziu "dane z príjmu" a tlačím si všetko z programu a tak odovzdávam na DÚ. Keď mi nesedí zaokrúhľovanie, fyzicky opravím a následne vytlačím.
    dakujem za radu, doteraz som si nikdy nevsimla, ze MRP ma aj nejaku verziu dane z prijmu ... musim na to pozriet a dokupit si to ... zijde sa to stale.

    este raz vdaka

    Tlacivo na Danove priznanie PO za r.2007

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.