Zavrieť

Porady

Príjem na ruku

Ahoj poraďáci chcem sa spýtať dá sa nejako dokázať že niekto dostáva peniaze na ruku? Jednoducho ak má niekto na páske min.mzdu a všetko ostatné ide bokom dá sa to dokázať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tacasina je offline (nepripojený) tacasina

    tacasina
    rommy Pozri príspevok
    Ahoj poraďáci chcem sa spýtať dá sa nejako dokázať že niekto dostáva peniaze na ruku? Jednoducho ak má niekto na páske min.mzdu a všetko ostatné ide bokom dá sa to dokázať?
    Možno áno a možno ani nie. To záleží do toho, či tú čiastku na ruku dáva pred svedkami.
    Inak ťažko. Bolo by to tvrdenie proti tvrdeniu.

    rommy je offline (nepripojený) rommy

    rommy
    Hm myslela som si. Ten o kom viem že to dostáva to neprizná lebo mu to tak vyhovuje a zneužíva to aj keď sa mu to časom vypomstí tak teraz z toho ťaží je mi z toho na nič...

    Tanče je offline (nepripojený) Tanče

    Tanče
    rommy Pozri príspevok
    Hm myslela som si. Ten o kom viem že to dostáva to neprizná lebo mu to tak vyhovuje a zneužíva to aj keď sa mu to časom vypomstí tak teraz z toho ťaží je mi z toho na nič...
    prečo sa trápiš nad budúcimi problémami druhých...?

    rommy je offline (nepripojený) rommy

    rommy
    Neviem niekedy sa tak človek pozastaví nad s prepáčením nenažranosťou niektorých ľudí a tiež hlúposťou, ale na každého raz príde, dúfam...

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Toto je čo ? Hádanka ? Zdá sa mi, že sa rieši výška dokázateľných príjmov versus výška výživného ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.