Zavrieť

Porady

rezerva v Czk

Ahojte, chcela by som sa len spytat: potrebujem vytvorit rezervu na 30.228,-Czk, mám robiť prepočet na Skk kurzom k 31.12.2007?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    človiečik Vladimír Ozimý
    brikina Pozri príspevok
    Ahojte, chcela by som sa len spytat: potrebujem vytvorit rezervu na 30.228,-Czk, mám robiť prepočet na Skk kurzom k 31.12.2007?
    rezerva je záväzok bez časového vymedzenia alebo presnej sumy...no rezervu zásadne netvoríme v cudzej mene a nie je dôvod prepočet kurzom...a na čo je to rezerva...čo sa týka tej sumy v CZK ak to je záväzok potom je potrebné ho prepočítať k 31.12. kurzom ale nie rezervu

    brikina je offline (nepripojený) brikina

    brikina
    Vladimír Ozimý Pozri príspevok
    rezerva je záväzok bez časového vymedzenia alebo presnej sumy...no rezervu zásadne netvoríme v cudzej mene a nie je dôvod prepočet kurzom...a na čo je to rezerva...čo sa týka tej sumy v CZK ak to je záväzok potom je potrebné ho prepočítať k 31.12. kurzom ale nie rezervu
    ide o bonus vo výške určitého percenta pre odberatela vypočítaného z objemu odberu tovaru. Odberatel je z Ciech. Už teraz viem, že by ten bonus je vo výške 30.228,-czk a nakolko budem robiť dobropis na tuto sumu v roku 2008, za obd. 2007, chcela som urobit na to rezervu...., lebo 1.1.2008 som vedela, ze ten záväzok budem mat, aj ked som este nevedela presne v akej výške - ktorá nebola navzájom odsúhlasená.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.