Zavrieť

Porady

Generátor jázd v MRP

Využívate niekto generátor jázd v MRP?
Nadefinovala som si max.odchýlku km, počet návratov, denný limit v knihe jázd, /asi zle.../
dala som generovať od..., brať do úvahy knihu čerpania,
vypisuje mi chybu,

Skúšala som nájsť v manuáli a na stránke ako sa má používať generátor, nič som nenašla.

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Petra29 je offline (nepripojený) Petra29

    Petra29
    Nakoniec som na to prišla sama, ak to niekomu pomôže: je to super pomôcka hlavne ak spracovávate knihu jázd jednorázovo za celý rok, takže:
    v nastaveniach : kniha jázd: zadať max.odchýlku km-ja som dala 100%,počet návrátov za deň /t.zn.koľko služobiek má max počítať - vygenerovať v 1 dni/ - pre môj prípad 1, maximálny denný limit - ja som si dala 100 km, lebo celá kniha jázd sa týka jazdenia v meste príp.okolí.
    Ďalej Možné cesty: aktivovať tie, ktoré môžu byť použité pre generovanie, ostatné deaktivovať, prípadne ja som si pridala nové: len jazdy v rámci jedného mesta, niekoľko krát - s rôznym počtom km /aby sa pri generovaní striedal počet km v jednotlivých dňoch/.
    Pomocné knihy - kniha jázd - nastaviť sa na konkrétne vozidlo - funkcie: vyplniť: miesto začiatku, ukončenia,dátum,čas /pozor tak ako je nastavený prac.čas vodičov/,počet km - generovať
    Potom doplniť tankovanie podľa dátumov /toto sa dá aj vopred cez Čerpanie PHM/, len potom sa s tým treba trošku viac pohrať.

    Generátor jázd v MRP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.