Zavrieť

Porady

Zákony

Dobrý deň, potrebujem rýchlo radu, mám informáciu, že je novelizácia zákony. lenže neviem číslo zákona ani názov, viem že sa jedná o zmenu koncesionárskych poplatkov, no predtým to boli koncesionárske poplatky, neviete mi niekto náhodou poradiť,Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katka50 je offline (nepripojený) katka50

    katka50
    Platenie koncesionárskych poplatkov za používanie rozhlasových prijímačov a televíznych prijímačov (ďalej len „poplatok“) upravuje zákon NR SR č. 212/1995 Z.z. o koncesionárskych poplatkoch a o zmene zákona č. 468/1991 Zb. o prevádzkovaní rozhlasového a televízneho vysielania v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon“).

    Zákon NR SR č. 212/1995 Z.z. o koncesionárskych poplatkoch a o zmene zákona č. 468/1991 Zb. o prevádzkovaní rozhlasového a televízneho vysielania v znení neskorších predpisov .
    Naposledy upravil katka50 : 28.02.08 at 05:55

    anabella je offline (nepripojený) anabella

    anabella
    hlavná ekonómka prišla s tým že sa menili koncesionárske poplatky, čo platíme a mám vyhľadať č. zákony a názov a ak hľadám ako hľadám nič také som ešte nenašla

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    No prezident už to podpísal, len neviem či už to vyšlo aj v zbierkach zákonov.

    anabella je offline (nepripojený) anabella

    anabella
    takže vysvetlila mi takto, mám hľadať niečo čo súviselo s koncesiami ale tie už nebudú že sa to mení, že to má iný názov, súvisí to s energiami, či čo, poraďte prosím

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    anabella Pozri príspevok
    takže vysvetlila mi takto, mám hľadať niečo čo súviselo s koncesiami ale tie už nebudú že sa to mení, že to má iný názov, súvisí to s energiami, či čo, poraďte prosím
    V príspevku 4 som ti dal linky, predsa.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    anabella Pozri príspevok
    v zbierkach to ešte nevyšlo, neviete kde by som našla úplné znenie toho zákona?
    Keď to ešte nevyšlo, tak asi nikde.

    sylvio je offline (nepripojený) sylvio

    sylvio
    anabella Pozri príspevok
    Dobrý deň, potrebujem rýchlo radu, mám informáciu, že je novelizácia zákony. lenže neviem číslo zákona ani názov, viem že sa jedná o zmenu koncesionárskych poplatkov, no predtým to boli koncesionárske poplatky, neviete mi niekto náhodou poradiť,Ďakujem
    skús stránku Ministerstva kultúry, sekcia Legislatíva/ Právne predpisy v oblasti kultúry....je to tam úplne hore pre rok 2008

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.