Zavrieť

Porady

Zoznam novopostavených firiem.

Vie niekto poradiť ako sa dostať k nejakej databáze novopostavených firiem na Slovensku?
Usporiadat
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Čo znamená novopostavená firma?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Skôr novo vznikutých si mal na mysli. Napríklad môžeš študovať Obchodný vestník, v ktorom sa zverejňujú údaje novozapísaných spoločnosti do Obchodného registra.
0 0
ATS design ATS design

ATS design je offline (nepripojený) ATS design

firma ktorá začína pôsobiť na Slovensku a hneď má novostavbu... tak to bolo myslené.
0 0
ATS design ATS design

ATS design je offline (nepripojený) ATS design

Ďakujem a udelujem pochvalu.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ATS design Pozri príspevok
firma ktorá začína pôsobiť na Slovensku a hneď má novostavbu... tak to bolo myslené.
Aj tak nechápem. (To bude tým, že som blondýna asik.) Prečo je dôležité, aby začínajúca firma mala novostavbu? (Ak novostavbou myslíme budovu, nehnuteľnosť, ktorá bola v blízkej nedávnej budúcnosti postavená.)
Naposledy upravil Gabi03 : 28.02.08 at 14:33 Dôvod: neviem, prečo ma napadlo to slovo prvé
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ATS design Pozri príspevok
Ďakujem a udelujem pochvalu.
Pochvala sa dá jednoznačne udeliť aj ikonou "oceňujem" pod príspevkom, ktorý sa ti páči.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
ATS design Pozri príspevok
firma ktorá začína pôsobiť na Slovensku a hneď má novostavbu... tak to bolo myslené.
No podľa mňa takých nebude veľa.
0 0
ATS design ATS design

ATS design je offline (nepripojený) ATS design

Som tu nový :-). ....podnikám s kancelárskym nábytkom, potrebujem zháňať nové priestory na zariaďovanie. Respektíve aj staré na prezariadenie.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ATS design Pozri príspevok
Som tu nový :-). ....podnikám s kancelárskym nábytkom, potrebujem zháňať nové priestory na zariaďovanie. Respektíve aj staré na prezariadenie.
No konečne sme sa dostali k pointe. Smith povedal, kde nájdeš novovzniknuté, no to ešte neznamená, že majú aj nové kancelárske priestory.
Mňa napadlo, že skôr ako by si ty zisťoval o nových firmách, mohli by firmy o tebe zisťovať cez inzerát či letáky a pod. No toto je marketingová otázka, do čoho sa ja moc nerozumiem.
0 0
ATS design ATS design

ATS design je offline (nepripojený) ATS design

Jasné, reklama beží,je v tom pekný balík peňazí, no aj tak mám pocit že by sa dalo urobiť ešte čosi viac, nechcem čakať kým si najde nietko mňa, chcem hľadať aj ja.
0 0
ATS design ATS design

ATS design je offline (nepripojený) ATS design

Smith mi pomohol, je super tá stránka na obchodný vestník. Dobrý pocit ak ti niekto úprimne chce poradiť.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ATS design Pozri príspevok
Smith mi pomohol, je super tá stránka na obchodný vestník. Dobrý pocit ak ti niekto úprimne chce poradiť.
Dá sa povedať, že 99,9% týchto ľudí tu úprimne a nezištne radia. A snažia sa aj správne.
0 0
ATS design ATS design

ATS design je offline (nepripojený) ATS design

Čo znamenajú tie súhlasy a body pri mene prosím ŤA???
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ATS design Pozri príspevok
Čo znamenajú tie súhlasy a body pri mene prosím ŤA???
Páčiš sa mi.
Tie súhlasy znamenajú, že ľudia, čo tam majú zobrazené mená, viac-menej súhlasia s daným príspevkom.

Navrhujem, aby si si prečítal Etiketu tejto stránky. http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
ATS design Pozri príspevok
Čo znamenajú tie súhlasy a body pri mene prosím ŤA???
Prečítaj si prvý príspevok v tejto téme:

http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
0 0
ATS design ATS design

ATS design je offline (nepripojený) ATS design

začínam chápať po prečítaní toho článku. Ty sa mi tiež páčiš. Prezrel som si tvoj profil a príspevky, na to že máš 27 máš teda dobrý rozhľad. Inak ja mám 36, Nové zámky a tak.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Pozor toto nie je zoznamka.
0 0
ATS design ATS design

ATS design je offline (nepripojený) ATS design

okay, už to mám za sebou, dík.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

smith Pozri príspevok
Pozor toto nie je zoznamka.

Môžem zato ja? Sa ospravedlňujem.

No a v tejto téme som minimálne 5x porušila posledný bod etikety.
0 0
ATS design ATS design

ATS design je offline (nepripojený) ATS design

dobre ludia, idem a ďakujem. Zaradil som Vás medzi priateľov. Inak je to tu dosť prísne čo sa týka narábania so slovami. Fajn tak pekný deň.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať