Zavrieť

Porady

akvarium-odpisová skupina

Ahojte, nevie mi niekto poradiť, do akej odpisovej skupiny mám dať akvárium s príslušenstvom.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    Možno pomôžem a dám typ: 1.0S:

    26.15.26 Výrobky zo skla, i. n.

    Z: Signalizačné sklenené zariadenia (napr. odrazové sklo) a optické, opticky neopracované sklo, sklo na mozaiky a ozdobné panely, bižutériu, mikroguľôčky; iné sklenené výrobky: sklenené kocky, drobné sklenené výrobky, záhradnícke kryty, rybárske plaváky, dvierka práčiek, priemyselné výrobky z kremenného skla

    Treba si to i obhájoť v prípade DK, či slúži takáto dekorácia na podnikanie , Určite by ste mňa osobne ako zákazníka zaujali, a rada by som k Vám chodila, a kupovala.

    Sara1011 je offline (nepripojený) Sara1011

    Sara1011
    Ďakujem, ja som to chcela zaradiť do sk.2, ale myslím, že sk.1 je prijateľnejšia. Myslím, že majiteľky by si obhájili to akvárko, ja už som sa nad tým zamýšlala, pri uplatňovaní DPH, že či to je daňový výdavok. A to akvárium bolo kupované spolu s rybičkami, a bolo mi poradené, že rybičky môžem zaúčtovať priamo do nákladov.

    akvarium-odpisová skupina

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.