Zavrieť

Porady

Daň z úrokov v banke

Ahojte poraďáci, chcem poprosiť o radu. Do ktorého riadku mám uviesť daň z úrokov v banke, ktoré nám zrazila banka do r. 810 (§42), 820(§44) alebo do r. 830 (§43 ost.7)ja si myslim, že do r. 830. Prosím Vás o radu či je moja úvaha správna. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    azla je offline (nepripojený) azla

    azla
    olasova Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci, chcem poprosiť o radu. Do ktorého riadku mám uviesť daň z úrokov v banke, ktoré nám zrazila banka do r. 810 (§42), 820(§44) alebo do r. 830 (§43 ost.7)ja si myslim, že do r. 830. Prosím Vás o radu či je moja úvaha správna. Ďakujem
    Správne, veď to vieš.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    olasova Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci, chcem poprosiť o radu. Do ktorého riadku mám uviesť daň z úrokov v banke, ktoré nám zrazila banka do r. 810 (§42), 820(§44) alebo do r. 830 (§43 ost.7)ja si myslim, že do r. 830. Prosím Vás o radu či je moja úvaha správna. Ďakujem
    Druhá samozrejme, že tá tretia možnosť je správna.
    Naposledy upravil Tweety : 13.03.08 at 08:34

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    olasova Pozri príspevok
    Takže ti si myslíš, že do riadku 820?
    NIe, samozrejme, že do r. 830, prehľiadla som tam tvoj r. 820, idem to opraviť.

    olasova je offline (nepripojený) olasova

    olasova
    OK ďakujem Vám všetkým za pohotové odpovede, radšej sa ubezpečujem lebo správim DP a potom ho idem skontrolovať a začnem pochybovať, či som to urobila dobre.

    Daň z úrokov v banke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.