Zavrieť

Porady

vyplnanie súvahy a ziskov a strát

chcela by som sa poradit, ako mam vyplnat sumy vo výkazoch pre PO, kde je napísané v tisícoch: to znamená ak mám na riadku 001-majtok 3174870, tak vypisujem do kolonky iba 3174?
a v DPPO v celých číslach?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dana K. je offline (nepripojený) Dana K.

    Dana K.
    mackova Pozri príspevok
    chcela by som sa poradit, ako mam vyplnat sumy vo výkazoch pre PO, kde je napísané v tisícoch: to znamená ak mám na riadku 001-majtok 3174870, tak vypisujem do kolonky iba 3174?
    a v DPPO v celých číslach?
    Áno, vypĺňa sa to takto (ale konkrétne 3 174 870 je 3 175)

    azla je offline (nepripojený) azla

    azla
    Doplním, že ak budeš vyplňovať v zaokrúhlených tisícoch, môže sa Ti stať,že Ti nebude sedieť HV v Súvahe s Výsledovkou. Potom musíš niekde ubrať zo zaokrúhlenia (alebo pridať) aby HV v obidvoch výkazoch si mala rovnaký.

    zuzana v je offline (nepripojený) zuzana v

    zuzana v
    A musis davat pozor na zaokruhlovanie, lebo kvoli tomu ti potom niektore suctove riadky nemusia sediet.

    Evinka73 je offline (nepripojený) Evinka73

    zaciatocnik - úctovnik Evinka73
    Je super, že tu ste stále, keď Vás človek potrebuje. Práve tento problém so zaokruhľovaním riešim a Vy už v predstihu ste niekomu odpovedali čo som chcela vedieť. Vďaka. Som na tom zle keď ešte musím dokončiť výsledovku a prílohu?. A ešte Hlásenie.... Vďaka ešte raz.

    zuzana v je offline (nepripojený) zuzana v

    zuzana v
    Upokojí Ťa, keď Ti prezradím, že si na tom podstatne lepšie ako ja?
    Neboj, stihneme to...

    Evinka73 je offline (nepripojený) Evinka73

    zaciatocnik - úctovnik Evinka73
    Ešte dobré, že som DP nedokončila včera, nakoľko som zistila, že si môžem umoriť stratu z r.2005 až do výšky základu dane,tak sa vyhnem platení Q-preddavkov, ktoré mi vychádzali. Takže, keďže už som doma zajtra znova vytlačím v práci nové zostavy a vypíšem nové DP. Už priaznivejšie. Takže niekedy sa netreba ponáhľať. Takže cez víkend to snáď dokončím. Idem sa vrhnúť aspoň na Hlásenie...

    vyplnanie súvahy a ziskov a strát

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.