Zavrieť

Porady

SZCO - zahranicna pracovna cesta s dennym dochadzanim

Ahojte,

ako SZCO som na 3 tyzdne na pracovnej ceste vo Viedni a kedze Bratislava odtial nie je daleko, rozhodla som sa denne dochadzat.
Mozem si do vydavkov uplatnit tyzdenny tratovy listok Bratislava-Vieden, tyzdenny listok na MHD vo Viedni a stravne a vreckove odpovidajuce dobe stravenej v jednotlivych dnoch vo Viedni?

Vdaka za info
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    plasmuska Pozri príspevok
    Ahojte,

    ako SZCO som na 3 tyzdne na pracovnej ceste vo Viedni a kedze Bratislava odtial nie je daleko, rozhodla som sa denne dochadzat.
    Mozem si do vydavkov uplatnit tyzdenny tratovy listok Bratislava-Vieden, tyzdenny listok na MHD vo Viedni a stravne a vreckove odpovidajuce dobe stravenej v jednotlivych dnoch vo Viedni?

    Vdaka za info
    môžeš

    Ally Klima je offline (nepripojený) Ally Klima

    Ally Klima
    Chcela by som sa opytat, ci pri uctovani zahranicnej alebo aj tuzemskej pracovnej cesty sa uctuje takisto ak ide o zamestnanca alebo konatela s.r.o.? Su tam nejake rozdiely, alebo limity?
    Je nejaky limit napr. pri letenkach? V pripade, ze mal pozicane auto, je potrebne prepocitavat spotrebu, tak ako pri pouzivani auta v tuzemsku,alebo mozem zahrnut cele PHM do nakladov? Asi to prilis komplikujem, ale este som pracovnu cestu a nie to este zahranicnu neuctovala.
    Dakujem.

    šromo je offline (nepripojený) šromo

    šromo
    Ally Klima Pozri príspevok
    Chcela by som sa opytat, ci pri uctovani zahranicnej alebo aj tuzemskej pracovnej cesty sa uctuje takisto ak ide o zamestnanca alebo konatela s.r.o.? Su tam nejake rozdiely, alebo limity?
    Je nejaky limit napr. pri letenkach? V pripade, ze mal pozicane auto, je potrebne prepocitavat spotrebu, tak ako pri pouzivani auta v tuzemsku,alebo mozem zahrnut cele PHM do nakladov? Asi to prilis komplikujem, ale este som pracovnu cestu a nie to este zahranicnu neuctovala.
    Dakujem.
    Limity ani rozdiely by nemali byť žiadne. Všetci majú rovnaké nároky. Spotreba PHM by sa mala podľa mňa prerátať.

    SZCO - zahranicna pracovna cesta s dennym dochadzanim

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.