Zavrieť

Porady

oneskorene platby v ju

ahoj prosim oneskorene platbz v JU sa uctuju ako nedanove vydavky alebo danove? dakujem
PS> konkretne je to faktura za mobil
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    marcelien Pozri príspevok
    ahoj prosim oneskorene platbz v JU sa uctuju ako nedanove vydavky alebo danove? dakujem
    PS> konkretne je to faktura za mobil
    Je to taký istý výdavok, ako iný.

    marcelien je offline (nepripojený) marcelien

    marcelien
    cize ju mozem dat do nakladov v celej sume ano, ako sa uhradila ano a este to iste plati aj pri urokoch z oneskorenzch platieb do SP?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    marcelien Pozri príspevok
    cize ju mozem dat do nakladov v celej sume ano, ako sa uhradila ano a este to iste plati aj pri urokoch z oneskorenzch platieb do SP?
    No sakčný úrok za oneskorenú platbu poistného do SP nie je daňovo uznaný výdavok.

    marcelien je offline (nepripojený) marcelien

    marcelien
    dakujem pomohol si mi, dam to teda do vydavkov neovplyvnujucich zaklad dane, aj tak je to suma 74 sk, nic horibilne a este len tak narychlo nevies mi poradit pri ukonceni cinnosti sa do vykazov M a Z davaju nulove polozky alebo nie, bo som to tu citala ale nazory su rozdielne

    oneskorene platby v ju

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.