Zavrieť

Porady

dni pri zahranicnej pracovnej ceste

ahojte, chcem sa spýať niečo, asi úplnu banalitu, ale pred odovzdaním danového prizanania sa mi zda, že neviem 2 + 2, aj to si rátam na kalkulačke.
Takze, SZCO pracoval 2 mesiace v Holandsku ako maliar. Náhrada za den je 45 eur.
Mam mu rátať len pracovné dni alebo aj s víkendami? Čo vypísem do cestáku?mam aj 2 lísky z autobusu.

DIKY MOC
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    maminka už krásnych dvoch detičiek opäť začínajúca v novej práci, teraz už na druhom konci Slovenska :-) ...viac evka-janekova
    evka-janekova Pozri príspevok
    ahojte, chcem sa spýať niečo, asi úplnu banalitu, ale pred odovzdaním danového prizanania sa mi zda, že neviem 2 + 2, aj to si rátam na kalkulačke.
    Takze, SZCO pracoval 2 mesiace v Holandsku ako maliar. Náhrada za den je 45 eur.
    Mam mu rátať len pracovné dni alebo aj s víkendami? Čo vypísem do cestáku?mam aj 2 lísky z autobusu.

    DIKY MOC
    pomoooooooooooooooc, odpovedzte niekto.

    dede2 je offline (nepripojený) dede2

    dede2
    Stravné mu ide aj za víkendy. Môžeš mi povedať odkiaľ si zohnala tlačivo na vzúčtovanie zahraničných pracovných ciest? Môžeš ho prosím ťa priložiť ak ho máš v elektornickej verzii.

    Dik.
    maminka už krásnych dvoch detičiek opäť začínajúca v novej práci, teraz už na druhom konci Slovenska :-) ...viac evka-janekova
    dede2 Pozri príspevok
    Stravné mu ide aj za víkendy. Môžeš mi povedať odkiaľ si zohnala tlačivo na vzúčtovanie zahraničných pracovných ciest? Môžeš ho prosím ťa priložiť ak ho máš v elektornickej verzii.

    Dik.
    Este som ho nezohnala, čo mal minulý rok inú učtovníčku, tak ta mu nevypisovala cestáky, len tak napísala na papier, ze dni x náhrada.
    Ja by som to na normálny cestovný príkaz co je v papiernictve, ale neviem, či to môzem.

    Este si to skúsim pozhánat, do pondelka času dosť, chi - chi

    dede2 je offline (nepripojený) dede2

    dede2
    Ja idem tiez vypísať vyuctoanie zahraničnej cesty. Prilozil som ti tlacivo. Symbol meny Sk vymazem a dam tam menu krajiny kde bol.

    dni pri zahranicnej pracovnej ceste

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.