Zavrieť

Porady

Danove priznanie pravnickej osoby_HELP

UPRIMNE PROSIM ochotneho cloveka, ktory by mi TERAZ napr. cez ICQ pomohol vypisat danove priznanie pre s.r.o-cku.
Za rok 2007 som nemal ziadny vykon a teda priznanie robim nulove.
Moje ICQ cislo je 226935253


VOPRED DAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Ak máš DP nulové, tak čo tam chceš vyplňovať. Napíš všade nuly a máš. V poznámke napíš, že s.r.o. nevykonávala v r.2007 žiadnu činnosť.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Pripomínam, že napriek nulovému DP musíš priložiť i výkazy Súvahu, Výkaz ziskov a strát a Poznámky.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Treba skontrolovať, či neboli nejaká daň z kreditných úrokov a vyčísliť pripočítateľné a odpočítateľné položky.

    koleus je offline (nepripojený) koleus

    koleus
    Dakujem za info, akurat ze tam su aj ine polozky, nie len kolonky kde sa pise hodnota som z toho uplne dezorientovany

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    koleus Pozri príspevok
    Dakujem za info, akurat ze tam su aj ine polozky, nie len kolonky kde sa pise hodnota som z toho uplne dezorientovany
    Nuly musíš dať min do riadku 100- to je HV. Ak nič nebolo
    /čo sa mi u PO nikdy nechce celkom veriť/ napíšeš nulu.
    riadok 200,. 300, 310, 400, 500, 600, 700, 800
    Tabuľka B odpisy nula
    Tabuľka F náklady a príjmy nula
    Vyplň OKEČ a prílohy 3 dátum a nezabudni podpis.
    Vypíšeš aj osobu oprávnenú na podanie DP.a kto vypracoval DP.

    P.s. firma nemá ani bankový účet? Výkazy však nulové nebudú, lebo máte minimálne základné imanie.

    cactus je offline (nepripojený) cactus

    nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac cactus
    a súvaha nemôže byť nulová...

    koleus je offline (nepripojený) koleus

    koleus
    Dakujem krasne, presne toto som potreboval
    Nie este nema ani ucet. A co sa tyka tej "nevery", firmu som zalozil 22.12.2007 a teda som nestihol nic urobit. Poprosim Vas este o vysvetlenie k tej Suvahe..

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    koleus Pozri príspevok
    Dakujem krasne, presne toto som potreboval
    Nie este nema ani ucet. A co sa tyka tej "nevery", firmu som zalozil 22.12.2007 a teda som nestihol nic urobit. Poprosim Vas este o vysvetlenie k tej Suvahe..
    V súvahe v aktívach v pokladni by si mal mať 200 tisíc ako vklad základného imania. A v pasívach tiež tých 200 tisíc ako základné imanie.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Firma nemala žiadne zriaďovacie náklady? Sa mi nechce veriť - kolky, právnik, overenie podpisov a podobne....

    koleus je offline (nepripojený) koleus

    koleus
    Ano mala, ale nechcem to davat do nakladov. Neboli to az take hrozne sumy aby som kvoli tomu musel riesit uctovnictvo.

    koleus je offline (nepripojený) koleus

    koleus
    Prosim Vas... Ja prevadzkujem Internet Providing a uz 15min hladam nejaky zodpovedajuci OKEC. Mozte mi pomoct prosim?

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    93000 Ostatné služby
    74800 Rôzne obchodné činnosti
    74000 Iné obchodné služby
    72400 Činnosti súvisiace s databaz.

    Kuly79 je offline (nepripojený) Kuly79

    Kuly79
    Aj ja mam taky isty problem, vypisujem DP PO, nulove.Firma 2 roky nevykonava ziadnu cinnost. Potrebujem este vypisat suvahu a vykaz ziskov a strat, prilohu.

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Tam by mali byť Počiatočné stavy = Konečný zostatok, samozrejme v súvahe, ak nebola žiadna činnosť. A vo Výkaze ziskov a strát nulové riadky. Prílohy sú tu v Dokumentoch - Tlačivá - Účtovné tlačivá (na tejto stránke).
    Naposledy upravil m.hladka : 30.03.08 at 19:50 Dôvod: dopísanie, kde sa nachádzajú prílohy

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    koleus Pozri príspevok
    Ano mala, ale nechcem to davat do nakladov. Neboli to az take hrozne sumy aby som kvoli tomu musel riesit uctovnictvo.
    Firma mala náklady a nechceš o nich účtovať?

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Ak nechce nemusí, pripraví sa o náklady a zároveň stratu, ktorú by si mohol v budúcnosti odpočítať.

    momaria je offline (nepripojený) momaria

    momaria
    Prosím, mohol by mi niekto priložiť vyplnený výkaz ziskov a strát pre fiktívnu firmu.Potrebujem to pre známeho k diplomovke.Ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.