Zavrieť

Porady

SZCO rozvedeny plati vyzivne

Prosim Vas, potrebovala by som poradit. Rozvedeny zivnostnik plati mesacne 6000 Sk na 2 deti, s ktorymi ale minuly rok este zil v spolocnej domacnosti. Jeho byvala manzelka je tiez zivnostnicka a uplatnila si na deti danovy bonus (tiez zila s nimi v spolocnej domacnosti). Moze si muz zivnostnik uplatnil do vydavkov mesacne tych 6000 ? Jeho prijmy za rok 2007 su 250 000,- a vydavky 60 000,-. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pepa je offline (nepripojený) Pepa

    Pepa
    jaBUBA Pozri príspevok
    Prosim Vas, potrebovala by som poradit. Rozvedeny zivnostnik plati mesacne 6000 Sk na 2 deti, s ktorymi ale minuly rok este zil v spolocnej domacnosti. Jeho byvala manzelka je tiez zivnostnicka a uplatnila si na deti danovy bonus (tiez zila s nimi v spolocnej domacnosti). Moze si muz zivnostnik uplatnil do vydavkov mesacne tych 6000 ? Jeho prijmy za rok 2007 su 250 000,- a vydavky 60 000,-. Dakujem
    Nemôže.

    ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

    som kto som ZDENIELA
    jaBUBA Pozri príspevok
    Prosim Vas, potrebovala by som poradit. Rozvedeny zivnostnik plati mesacne 6000 Sk na 2 deti, s ktorymi ale minuly rok este zil v spolocnej domacnosti. Jeho byvala manzelka je tiez zivnostnicka a uplatnila si na deti danovy bonus (tiez zila s nimi v spolocnej domacnosti). Moze si muz zivnostnik uplatnil do vydavkov mesacne tych 6000 ? Jeho prijmy za rok 2007 su 250 000,- a vydavky 60 000,-. Dakujem
    Toto zaváňa obchodom s bielym mäsom
    Do nákladov výživné na deti - a teraz uvažujme čo to za podnikanie

    SZCO rozvedeny plati vyzivne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.