Zavrieť

Porady

výkazy neziskovky

Prosím vás nemá niekto poznámky vhodné pre neziskovú organizáciu - cirkevnú, resp. majú sa vôbec podávať s výkazmi? Ďakujem za rýchlu odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tonkat je offline (nepripojený) tonkat

    tonkat
    emily
    Ja robím jednoduché účto a dala som len výkazy bez poznámok
    Emily, ďakujem. A dávala si výkazy NUJ1-01 a NUJ2-01?. A ešte jedna otázočka, keď sme minulý rok nepodávali daňové priznanie, tak do údajom predchádzajúceho účt. obdobia nedávam nič??? Ďakujem moc.

    schreiterka je offline (nepripojený) schreiterka

    schreiterka
    vykazy pre firmy, ktore neboli zalozene za ucelom podnikania sa daju stiahnut na stranke www.drsr.sk Ja robim podvojne a vykazy mam odtial, len mam pocit, ze VZAS tam nie je bohvieco. Skusala som v Sevte ich kupit, ale mali iba suvahu. VZAS som si vytlacila zo softveru.

    tonkat je offline (nepripojený) tonkat

    tonkat
    schreiterka
    vykazy pre firmy, ktore neboli zalozene za ucelom podnikania sa daju stiahnut na stranke www.drsr.sk Ja robim podvojne a vykazy mam odtial, len mam pocit, ze VZAS tam nie je bohvieco. Skusala som v Sevte ich kupit, ale mali iba suvahu. VZAS som si vytlacila zo softveru.
    Keď máme len príjmy oslobodené od dane, tak môžem daňové priznanie podať aj nulové v zmysle toho, že môžem dvojakým spôsobom postupovať pri vyplňovaní?? A čo tie údaje za predchádzajúce roky??

    robin1 je offline (nepripojený) robin1

    robin1
    Na drsr som našla výkazy pre neziskovky - PÚ, ale chcem sa opýtať - nemáte také, kt. sa dajú vyplniť priamo na internete? (tak ako pre podnikateľské subjekty).
    Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.