Zavrieť

Porady

No toto už je moc!!!

človek
Skúste si to !!
***********************************
Osobné údaje z cestovných pasov sú teraz voľne pristupné na internete!! Pokiaľ máte vydaný pas, tak je tam i ten Váš vrátane vašich osobných údajov a Vašej fotografie!
Neveríte?
Stačí zadať Vaše meno, priezvisko a krajinu kde bol pas vydaný ...... bez diakritiky a čiariek!
http://www.scrolllock.nl/passport

!!!! To je silné kafé !!!!
Naposledy upravil klocek : 31.03.05 at 11:01 Dôvod: oprava textu
Usporiadat
Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

no dakujem, som krasna
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
elizabet100 elizabet100

elizabet100 je offline (nepripojený) elizabet100

to je čo za blud. ja som to skúsila a mám tam fotku opice, dátum narodenia ktorý vôbec nesedí ani tie údaje.
0 0
Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

si si myslela ze je to pravda ?????
mozno si sa prave narodila ako opica
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
To je asi už 1 apríl nie ?????????? Je to fajn.
0 0
Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

potesi to taketo odreagovanie, no vsak mam pocit ze tou opicou som sa dnes stala a aj sa stanem po tych telefonatoch a nahanackach ohladom dan.priznania.clovek by neveril kolko ludi zrazu pozna vase tel.cislo
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Najhoršie je robiť pre kamarátov , za čo dostaneme len čokoládku . Já som ich mala tento rok 15 ,ale som sa zapovedala , že už s tým " všetko zadara" končím. Takže dnes už ani telefón nezdvíham .
0 0
Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

Zitka ja ani za tu cokoladu, za dakujem pekne,si poklad a pod.... ja som mala muky pred tyzdnom,dvomi, urcite si si vsimla moje prispevky a mne nemal kto poradit,vdaka vam tu na porade som ukoncila jednu nestastnu firmu kde som nevedela kam z kaluze.

kazdy rok si hovorim ze na buduce koniec...no ... vcera som stisila MT vypla zvonenie a do rana 10 zmeskanych hovorov od "kamaratov".
0 0
elizabet100 elizabet100

elizabet100 je offline (nepripojený) elizabet100

he he konečne sa končí ten marec!!!! uf môžme si vydýchnuť.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
klocek
Skúste si to !!
***********************************
Osobné údaje z cestovných pasov sú teraz voľne pristupné na internete!! Pokiaľ máte vydaný pas, tak je tam i ten Váš vrátane vašich osobných údajov a Vašej fotografie!
Neveríte?
Stačí zadať Vaše meno, priezvisko a krajinu kde bol pas vydaný ...... bez diakritiky a čiariek!
http://www.scrolllock.nl/passport

!!!! To je silné kafé !!!!
klocek, nehnevaj sa, ale v ponuke ani Slovakia nie je ... tak to nie je určené pre našu krásnu republiku ... my tu máme teraz haló okolo ŠTB, tak možno preto nás ušetrili
0 0
Mickya Mickya

Mickya je offline (nepripojený) Mickya

vladan
klocek, nehnevaj sa, ale v ponuke ani Slovakia nie je ... tak to nie je určené pre našu krásnu republiku ... my tu máme teraz haló okolo ŠTB, tak možno preto nás ušetrili
Vladi, je tam akurát Czechoslovakia. Asi dotyčný, ktorý robil tú stránku, netušil, že už 12 rokov sme rozdelení.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
podobám sa, aj také kruhy pod očami mám...len som menej zarastená, včera som bola na kozmetike...
0 0
klocek klocek

klocek je offline (nepripojený) klocek

človek
vladan
klocek, nehnevaj sa, ale v ponuke ani Slovakia nie je ... tak to nie je určené pre našu krásnu republiku ... my tu máme teraz haló okolo ŠTB, tak možno preto nás ušetrili
vladan, sorry ale v zahraničí nás asi stále niektorí evidujú ako jeden štát. Ale celkove na vysvetlenie: Túto tému som zadal na odľahčenie a uvoľnenie. Poslal mi to kolega z CZ, tak som si to chcel hned aj skontrolovať a tiež som sa tam pekne videl!
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

klocek, zabodoval si. Nachytala som sa perfektne
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

Kloček, kam na to chodíš? Všetci zaradom sa chytáme......
0 0
klocek klocek

klocek je offline (nepripojený) klocek

človek
adam
Kloček, kam na to chodíš? Všetci zaradom sa chytáme......
Moja práca je "hodne surfovať na webe" a veľa obchodnej emailovej korešpondencie a tak sa mi častokrát všeličo dostatne "do ruky". Ale inak som veľmi rád, že Vás to väčšinou pobavilo a odreagovalo. To bol aj účel!
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
klocek, veď na nič v zlom, len že Slovakia tam nie je ... tak som zvolila Slovinsko a tajne dúfala, že opica tam nebude ... hm, a bola!
0 0
klocek klocek

klocek je offline (nepripojený) klocek

človek
vladan
klocek, veď na nič v zlom, len že Slovakia tam nie je ... tak som zvolila Slovinsko a tajne dúfala, že opica tam nebude ... hm, a bola!
Hmm, super skúška, škoda, že to nevyšlo, ani mne a môžem skúšať trebárs aj Cubu!
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

To sme sa všetci dobre dostali! Tie opice sú z nás asi ku koncu marca a od 1. apríla budeme snáď už krásne, ušľachtilé kone?
0 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
Ja som tiež čakala že sa tam ozaj objavím a pozerám aká opica??? Žeby som bola až taká škaredá??? Pekný den všetkým nachytaným.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Kloček, toto bolo neuveriteľne krásne ukončenie daňového šialenstva. Dík
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať