Zavrieť

Porady

na co si dat pozor?

dobry den,
chcel by som zacat podnikat, a chcel by som vediet na co vsetko si musim dat pozor, co vsetko si mam zabezpecit a co ma vsetko caka ako podnikatela co sa tyka papierovaciek .
Cize mohli by ste mi povedat co si mam zabezpecit a na co sa mam pripravit? cize vedenie uctovnictva, odvody, atd atd. nemam zatial predstavu o tomto tak by mi to velmi pomohlo.
Na zaciatku budem podnikat sam, cize nebudem mat ziadnych zamestnancov.

dakujem velmi pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    No na takuto otazku ti nikto neodpovie, pretoze nepises v com chces podnikat a to je podstata.

    Secret je offline (nepripojený) Secret

    Secret
    Chcem poskytovat firmam sluzby v oblasti reklamy a propagacie mena firmy. Budem podnikat skor na internete, aspon v zaciatkoch.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Hlavne si daj pozor na to, aby si robil pre zakaznikov, ktori su ochotni a schopni tvoje sluzby zaplatit.
    Naposledy upravil durisovad : 20.04.08 at 18:46

    Secret je offline (nepripojený) Secret

    Secret
    No ved to je tak asi zo vsetkym, kazdy si musi dat pozor na to ci ten komu poskytuje sluzby je schopny mu to aj zaplatit...ale v tejto oblasti je to tak ze za sluzby sa plati vopred....vacsinou.

    Secret je offline (nepripojený) Secret

    Secret
    Tak aby som to upresnil este viac. Chcem rozbehnut na internete portal zamerany hlavne na inzerciu no bude poskytovat kvantum sluzieb, ale hlavna cinnost je reklama a propagacia mena firmy. Mam ovela viac planov ako to rozbehnut dalej, ale na zaciatok je toto moj ciel. V podstate vsetko mam pripravene, projekt funguje uz isty cas ale pre dalsi rast je nutne zacat oficialne podnikat.
    Ak mate niekto skusenosti s tymto typom podnikania, kazda rada sa mi zide.

    alebo cokolvek s cim by ste mi mohli poradit by mi velmi pomohlo. Moj problem je totizto v tom ze sa velmi malo vyznam legislativy ktora sa dotyka podnikatelov ako aj vsetkeho co je s tym spojene.

    Snazim sa zistit o tom viac a viac ale cim viac citam tym mam v tom vacsi chaos. Preto mi pomoze kazda rada a kazdy odkaz na zrozumitelny zdroj.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.