Zavrieť

Porady

Nafúknutý žalúdok

Ahojte, v poslednej dobe pozorujem, ze po jedle sa mi enormne zvacsi zaludok. A je jedno ci si dam jeden roztek alebo zjem 3 rezne, zaludok (ked som si odmerala obvod tela v tej casti, nastane narast niekedy az o 5 cm). Skutocne som uz zufala, aj sa snazim jest pomaly, aj male porcie, jem rozne activie ktore slubuju lepsie travenie a ine hovadiny, ale vobec nic nepomaha.
poradite prosim??
Usporiadat
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Toto poznám dôverne. Aké tekutiny piješ pri tom jedle? mala by si úplne vynechať všetko bublinkové, biele pečivo, knedle, kapustu, niektoré druhy zeleniny.
A skús užívať Espumisan - pomáha.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Danetta Danetta

Danetta je offline (nepripojený) Danetta

dôchodkyňa
Ja poznám osvedčený liek, aj ho používam pri dlhšom cestovaní, je dobrý na trávenie a proti zápche, volá sa ESPUMISAN - 25 tabliet stojí 84,- Sk. Sú to také želé tobolky a môžu ich aj tehotné a kojace ženy. Užívajú sa 2 kps.3-4x denne, alebo v prípade potreby.Tie jogurty sú nanič, hlavne zahraničné, lebo neobsahujú tie správne jogurtové baktérie, iba škrob.
0 0
jankovka jankovka

jankovka je offline (nepripojený) jankovka

Mne pomohol liek Ganaton, ktorý sa používa pri spomalenom vyprázdňovaní žalúdka,čriev a nafúknutom bruchu.
0 0
jankovka jankovka

jankovka je offline (nepripojený) jankovka

Viac sa dočítate stránke nobel.- užíva sa pol hodinu pred jedlom.
0 0
Fali Fali

Fali je offline (nepripojený) Fali

jankovka Pozri príspevok
Mne pomohol liek Ganaton, ktorý sa používa pri spomalenom vyprázdňovaní žalúdka,čriev a nafúknutom bruchu.
Ganaton je naozaj veľmi účinný . Ak sa nemýlim - je na predpis.
0 0
jankovka jankovka

jankovka je offline (nepripojený) jankovka

Áno je veľmi dobrý, predpisuje ho gastroenter
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Ale pozor, lebo Ganaton ovplyvňuje nervovú činnosť a nemusí ho každý znášať.
0 0
maja7 maja7

maja7 je offline (nepripojený) maja7

Mne pomáha Popradsky detský čas, dávam si ho ráno i večer
0 0
damati damati

damati je offline (nepripojený) damati

som kto som
Fali Pozri príspevok
Ganaton je naozaj veľmi účinný . Ak sa nemýlim - je na predpis.
Áno, Ganaton je na lekársky predpis, môj syn ho užíva a sme s ním veľmi spokojný.
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Radšej pouvažujte, prečo vás nafukuje. Pravdepodobne preto, lebo máte zanesené črevá. Do úvahy pripadá črevná sprcha, klystír a podobne - proste vyčistiť si črevné klky, usadeniny. Riešte problém, nie následok problému práškami a tabletkami.
0 0
Felícia Felícia

Felícia je offline (nepripojený) Felícia

Chcela by som zareagovať na túto tému. S nafuknutým žalúdkom po jedle mám skúsenosti. Mala veľmi veľké zdravotné problémy s trávením a hrubým črevom a riešenie som našla na stránke "moje zdravie" tam som napísala moje problémy a boli mi doporučené prírodné produkty, ktoré mi okamžite zabrali. Podotýkam, že predtým som chodila tri roky gastroenterologovi, ale nepomohol, zbytočne som brala lieky, ktoré mi zaťažovali pečeň. Teraz nemám problém, môžem zjesť čo mi chutí aj to čo som predtým nemohla.
0 0
inkamia inkamia

inkamia je offline (nepripojený) inkamia

ahoj,ja mam tiez podobny problem,ale ja mam nafuknute brucho stale,ci jem cely den,alebo nie.Stale mam pocit plnosti a ledva sa mozem nadychnut-ako keby som bola obezna, co niesom. Neviem cim to je,ale uz ma to psychicky depta. Zaujimave je, ze mam pravidelnu stolicu.
0 0
Felícia Felícia

Felícia je offline (nepripojený) Felícia

inkamia Pozri príspevok
ahoj,ja mam tiez podobny problem,ale ja mam nafuknute brucho stale,ci jem cely den,alebo nie.Stale mam pocit plnosti a ledva sa mozem nadychnut-ako keby som bola obezna, co niesom. Neviem cim to je,ale uz ma to psychicky depta. Zaujimave je, ze mam pravidelnu stolicu.
Ahoj, prezerala som si stránku "moje zdravie" a myslím že si tam písala. Ver mi že si urobila dobre. Až ti môžem poradiť tie produkty, ktoré som užívala sa musia užívať minimálne 3 mesiace aby mali účinok. Určite to stoji za to. Hovorím z vlastnej skúsenosti. Užívala lom LKVB6, Acidophilus 6 miliard a Betavital, na tretí deň som sa cítila ako znovuzrodená, behom dvoch týždňov mi odpuchol žalúdok (ja som vyzerala ako tehotná) a 4 kila boli hned dole. Cítila som sa fantastický a jedla som čo som videla. Teraz ked ide leto som si to zase objednala, citim sa ovela lepšie a nenafukuje ma. Ak ti môžem poradiť staň sa členom a budeš to mať oveľa lacnejšie, pretože tieto produkty nikde v lekárni nekúpiš.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Kúp si Laktobacily Swiss, tie sú dobré. Ťažšie je ich zohnať, ale dajú sa kúpiť cez internet.
0 0
inkamia inkamia

inkamia je offline (nepripojený) inkamia

ano vcera som tam pisala:-),dakujem. je to velmi zaujimava stranka, takze to skusim, bo leto ide a skoda toho nevyuzit a mat stale depku z brucha a stale si ho "kontrolovať":-)tak uvidim a dam vediet a este raz daakujem
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

Milá pani,
prijmite môj kompliment. prešli ste značne dlhú cestu, aby ste na vlastnej koži poznali, čo je pravda a čo hrubozrnná lož.
Tak je to aj v prípade reklamou ospevovaných zaručených prostriedkov na zlepšenie trávenia. Opak je pravdou. Oni naozaj obsahujú častice lactobacila.
Ale chyba lávky, jeho kmeň je úplne cudzí humánnej črevnej kultúre. Preto dokáže v tráviacom trakte čiastočne napomôcť k natráveniu potravy, ale tým žiaľ aj jeho účinok končí.
Postihnutý pacient hľadajúci úľavu vo svojom gastrálnom probléme sa preto znova a znova utieka k jeho konzumácii, lebo veď čiastočne pomáha. Vzniká nikam nevedúci jojo efekt. jediným profitujúcim je Výrobca a predajca týchto jedlých "nezmyslov"
Teraz k problému: otázkou zostáva čo nefunguje, žalúdok alebo črevá.
Dokáže si váš tráviaci trakt vyprodukovať dostatok a potrebne silnú žalúdočnú kyselinu?
je problém v črevách a ak tak kde?
Pokúsim sa pomôcť? Kontaktujte ma cez súkromnú správu a SS.

Moja odpove´d je zároveň určená všetkým poraďakom, dôverujte viac svojmu rozumu a snažte sa naučiť počúvať reči svojho tela. Po nejakej dobe dokážete predísť mnohým zdravotným problémom , dokonca aj tým Vážnym.
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Na toto musím tiež reagovať, pretože som sa už dávnejšie s týmto tvrdením stretla nielen u ľudí, venujúcich sa alternativnej medicíne, ale potvrdili túto skutočnosť aj vedci. Chudáci ľudia, ktorí sa takto nechajú naťahovať doproprajnými výrobcami . Odkukané praktiky od farmakomafie?
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

dusansl Pozri príspevok
Milá pani,
prijmite môj kompliment. prešli ste značne dlhú cestu, aby ste na vlastnej koži poznali, čo je pravda a čo hrubozrnná lož.
Tak je to aj v prípade reklamou ospevovaných zaručených prostriedkov na zlepšenie trávenia. Opak je pravdou. Oni naozaj obsahujú častice lactobacila.
Ale chyba lávky, jeho kmeň je úplne cudzí humánnej črevnej kultúre. Preto dokáže v tráviacom trakte čiastočne napomôcť k natráveniu potravy, ale tým žiaľ aj jeho účinok končí.
Postihnutý pacient hľadajúci úľavu vo svojom gastrálnom probléme sa preto znova a znova utieka k jeho konzumácii, lebo veď čiastočne pomáha. Vzniká nikam nevedúci jojo efekt. jediným profitujúcim je Výrobca a predajca týchto jedlých "nezmyslov"
Teraz k problému: otázkou zostáva čo nefunguje, žalúdok alebo črevá.
Dokáže si váš tráviaci trakt vyprodukovať dostatok a potrebne silnú žalúdočnú kyselinu?
je problém v črevách a ak tak kde?
Pokúsim sa pomôcť? Kontaktujte ma cez súkromnú správu a SS.

Moja odpove´d je zároveň určená všetkým poraďakom, dôverujte viac svojmu rozumu a snažte sa naučiť počúvať reči svojho tela. Po nejakej dobe dokážete predísť mnohým zdravotným problémom , dokonca aj tým Vážnym.

Cim profitujete Vy? Zatial Vas vyrobok nepozname, len recicky ako sa to da. Skuste prezentovat Vas vyrobok, alebo stranku ktora nas oboznami s metodou Vasej alternativnej mediciny. Rozhodnut sa pre nieco z coho profituje iba jedna stranka je neseriozne.
0 0
Felícia Felícia

Felícia je offline (nepripojený) Felícia

dusansl Pozri príspevok
Milá pani,
prijmite môj kompliment. prešli ste značne dlhú cestu, aby ste na vlastnej koži poznali, čo je pravda a čo hrubozrnná lož.
Tak je to aj v prípade reklamou ospevovaných zaručených prostriedkov na zlepšenie trávenia. Opak je pravdou. Oni naozaj obsahujú častice lactobacila.
Ale chyba lávky, jeho kmeň je úplne cudzí humánnej črevnej kultúre. Preto dokáže v tráviacom trakte čiastočne napomôcť k natráveniu potravy, ale tým žiaľ aj jeho účinok končí.
Postihnutý pacient hľadajúci úľavu vo svojom gastrálnom probléme sa preto znova a znova utieka k jeho konzumácii, lebo veď čiastočne pomáha. Vzniká nikam nevedúci jojo efekt. jediným profitujúcim je Výrobca a predajca týchto jedlých "nezmyslov"
Teraz k problému: otázkou zostáva čo nefunguje, žalúdok alebo črevá.
Dokáže si váš tráviaci trakt vyprodukovať dostatok a potrebne silnú žalúdočnú kyselinu?
je problém v črevách a ak tak kde?
Pokúsim sa pomôcť? Kontaktujte ma cez súkromnú správu a SS.

Moja odpove´d je zároveň určená všetkým poraďakom, dôverujte viac svojmu rozumu a snažte sa naučiť počúvať reči svojho tela. Po nejakej dobe dokážete predísť mnohým zdravotným problémom , dokonca aj tým Vážnym.
Neviem o čo vám ide, ja hovorím z vlastnej skúsenosti. Tri roky som chodila gastroenterologovi a nepomohol. Prečo? Nevedel alebo nemal záujem, on mi síce predpisoval lieky to nemôžem povedať, niekedy som platila aj cez 1000,- Sk. Ale výsledok žiadny. A tieto prírodne produkty mi pomohli a nikto mi ich nenúkal sama som si ich objednala bez toho aby ma niekto nútil. A zabrali, už druhý rok mám pokoj žiadne bolesti, žiadne nafukovanie. Mne je jedno čo si kto o tom myslí. Vy sa pokúsite pomôcť, čiže propagujete niečo iné. Vaša vec.
0 0
ludo_centrum ludo_centrum

ludo_centrum je offline (nepripojený) ludo_centrum

palikala Pozri príspevok
Ahojte, v poslednej dobe pozorujem, ze po jedle sa mi enormne zvacsi zaludok. A je jedno ci si dam jeden roztek alebo zjem 3 rezne, zaludok (ked som si odmerala obvod tela v tej casti, nastane narast niekedy az o 5 cm). Skutocne som uz zufala, aj sa snazim jest pomaly, aj male porcie, jem rozne activie ktore slubuju lepsie travenie a ine hovadiny, ale vobec nic nepomaha.
poradite prosim??
A o to ide chemickému priemyslu, aby ľudia trpeli napríklad nafúknutým žalúdkom a kupovali sme si rôzne hovadiny na odstránenie týchto rôznych ťažkostí.
Tiež som mal rovnaké ťažkosti. Nepoužil som nikdy žiaden preparát. Stačilo len trošku upraviť životosprávu.
Ráno asi 2-3 dcl čistej, vody s izbovou teplotou. Ale hlavne som si zadovážil hubku na výrobu domáceho kefíru. V týždni pijem kefír asi tak 0,5 - 1 liter (za týždeň). ALE NIE TEN KUPOVANÝ.
Kúp si mlieko, dáš do neho tú hubku a po nejakom čase máš z neho (z mlieka) kefír. Zleješho do zvlášť nádoby (nesmie prísť do styku s kovom) a popíjaš. Stačí v malých dávkach každý deň, alebo ako koľvek.
Upraví sa ti tráviaci trakt, vylučovanie atď...

Píšem z osobnej skúsenosti a osobne sa vyhýbam liekom ako sa len dá, pretože nás robia návykovými a ničia nám orgány (iné). Ale to je na inú tému.

Nadúvanie spôsobujú rôzne veci. Je to umelo pridávané tak, aby nás nafukovalo. Zvláštne, že zrazu tým trpí veľa ľudí. Pred nejakým časom samozrejme tiež, ale nie takto. Chyba, či úmysel?

Držím palce a žiaden espumizan ani iné chemické gebuziny
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať