Zavrieť

Porady

Nafúknutý žalúdok

Ahojte, v poslednej dobe pozorujem, ze po jedle sa mi enormne zvacsi zaludok. A je jedno ci si dam jeden roztek alebo zjem 3 rezne, zaludok (ked som si odmerala obvod tela v tej casti, nastane narast niekedy az o 5 cm). Skutocne som uz zufala, aj sa snazim jest pomaly, aj male porcie, jem rozne activie ktore slubuju lepsie travenie a ine hovadiny, ale vobec nic nepomaha.
poradite prosim??
Usporiadat
FrantisekS FrantisekS

FrantisekS je offline (nepripojený) FrantisekS

dusansl Pozri príspevok
Milá pani,
prijmite môj kompliment. prešli ste značne dlhú cestu, aby ste na vlastnej koži poznali, čo je pravda a čo hrubozrnná lož.
Tak je to aj v prípade reklamou ospevovaných zaručených prostriedkov na zlepšenie trávenia. Opak je pravdou. Oni naozaj obsahujú častice lactobacila.
Ale chyba lávky, jeho kmeň je úplne cudzí humánnej črevnej kultúre. Preto dokáže v tráviacom trakte čiastočne napomôcť k natráveniu potravy, ale tým žiaľ aj jeho účinok končí.
Postihnutý pacient hľadajúci úľavu vo svojom gastrálnom probléme sa preto znova a znova utieka k jeho konzumácii, lebo veď čiastočne pomáha. Vzniká nikam nevedúci jojo efekt. jediným profitujúcim je Výrobca a predajca týchto jedlých "nezmyslov"
Teraz k problému: otázkou zostáva čo nefunguje, žalúdok alebo črevá.
Dokáže si váš tráviaci trakt vyprodukovať dostatok a potrebne silnú žalúdočnú kyselinu?
je problém v črevách a ak tak kde?
Pokúsim sa pomôcť? Kontaktujte ma cez súkromnú správu a SS.

Moja odpove´d je zároveň určená všetkým poraďakom, dôverujte viac svojmu rozumu a snažte sa naučiť počúvať reči svojho tela. Po nejakej dobe dokážete predísť mnohým zdravotným problémom , dokonca aj tým Vážnym.
Chcem Vas kontaktovat a neviem ako? Neda sa mi Vam poslat sprava. Mam jeden problem a potrebujem Vasu pomoc. Mozte mi napisat som na azete a moj nic je periferi.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať