Zavrieť

Porady

Dovolenka v sobotu?

Vo firme sme sa dostali do situacie ze mame vyprodukovane viac ako je treba musime cerpat dovolenku no nakolko pracujem v nepretrzitej prevadzke ja mam pracovat v sobotu a tak mi sef nariadil aby som cerpal dovolenku no a tak musim cerpat dovolenku v sobotu napriek tomu že je to den pracovneho pokoja je to normalne nemohol som mat radsej neplatene volno nakolko mam len 20 dni dovolenky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    azuz je offline (nepripojený) azuz

    azuz
    Ak Ti na sobotu pripadla pracovná zmena, môže Ti zamestnávateľ nariadiť čerpanie dovolenky aj na sobotu. Táto sobota pre Teba nie je dňom pracovného pokoja ale pracovným dňom.
    Môžeš sa skúsiť so zamestnávateľoom dohodnúť na neplatenom, prípadne náhradnom voľne.
    Naposledy upravil azuz : 07.05.08 at 07:50 Dôvod: preklep

    furtivo je offline (nepripojený) furtivo

    furtivo
    dakujem za odpoved a este nieco zamestnavatel ma ziada aby som si vypisal dovolenkovy listok no ak tak urobim tak to potom vyzera ze o tu dovolenku ziadam ja nakolko sa tam podpisujem ako ziadatel no ta dovolenka je nariadena teda neziadam o nu no musim si je cerpat.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.