Zavrieť

Porady

Vonkajšie žalúzie

Ahoj poraďáci, chcela by som poprosiť o radu, dali sme na budovu namontovať vonkajšie žalúzie za 143tis. mám ich odpisovať samostatne alebo je to TZ budovy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rommy je offline (nepripojený) rommy

    rommy
    Je to prvá inštalácia, takže TZ? Myslela som že aj ak sú privpevnené na budove ale dajú sa odstániť a použiť inde tak je to HIM.

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    rommy Pozri príspevok
    Je to prvá inštalácia, takže TZ? Myslela som že aj ak sú privpevnené na budove ale dajú sa odstániť a použiť inde tak je to HIM.
    Niekt. veci sa môžu odpisovať samostatne. So žalúziami som sa ešte nestretla. Každé okno má iné rozmery, neviem, či by ste si ich mohli premontovať na inú nehnuteľnosť. Zrejme nie.

    Žalúzie a k tomu vonkajšie nehovoriac, sú ukotvené do nehnuteľnosti, TZ jak vyšité z knihy. A obhájiť pri DK vec zaradenú do napr. "2 OS" namiesto do 4.OS, by som si osobne ani neobhájila, a ani by som si len netrúfla "hádať" sa.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.