Zavrieť

Porady

Úspora mzdových nákladov

Dobrý deň, mám takú dilemu, či môže konateľ a zároveń aj zamestnanec tej istej sro, byť iba konateľom. Dal by výpoveď , prihlásil by sa ako dobrovoľne nezamestnaný, platil by iby z toho vyplývajúce zdravotné poistenie. Prípadná odmenu konateľa by sa zdanila a odviedlo by sa z nej zdravotné poistenie. Je táto moja predstava správna, alebo z toho vyplývajú ešte nejaké povinnosti?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    gogina je offline (nepripojený) gogina

    gogina
    Môj názor na problém, v s.r.o. je možnosť, aby spoločník/konateľ/ jeden zakladateľ spoločnosti bol, zamestnanec, alebo konateľ, ktorý má zmluvu o výkone správy spoločnosti. Čo sa týka zamestnanca / konateľ/ má odvody v plnej výške ako zamestnanec,ked je zmluva tak sa platí len zdravotné poistenie 4%,10% a daň. Tým že bude platiť len zo zmluvy odvod sa mzdové prostriedky ušetria. Ak treba zmluvu poskytnem .Môj klient si vypláca ako konateľ na zmluvu o výkone čiastku 5 000,-

    Danina je offline (nepripojený) Danina

    Danina
    Ďakujem za odpoveď, tú zmluvu by som si rada pozrela, a keby sa to urobilo tak, že by sa konateľovi vyplatila odmena napríklad raz ročne alebo raz za polrok?

    Úspora mzdových nákladov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.