Zavrieť

Porady

pracovné odevy

Dobrý deň, poraďáci.
Máme nárok na pracovnú obuv alebo odev.Ale musíme priniesť z obchodu bloček,na ktorom je výslovne napísané pracovná obuv alebo odev.
Teraz mám jeden bloček " ZDRAVOTNÍCKE POTREBY" ale tam je napísané iba obuv pánská. Ja by som to uznala do daňových nákladov, veď je to zo zdravotníckych potrrieb,ale aký máte názor vy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    A to je pre ženu? Ja by som to uznala, ale by som tam dopísala nejakú poznámku, aby som o pár rokov pri kontrole vedela o čo ide.

    paťuška je offline (nepripojený) paťuška

    paťuška
    Dnes predávajú pracovné odevy aj obuv takmer všade a nikde to nie je na bločku napísané pracovná obuv. Je to obuv, ktorá musí spĺňať parametre pre používanie v podmienkach, na ktoré je určená. Je predsa rozdiel, či si obuv kupuje murár alebo zdravotník a je to pre neho stále pracovná obuv. S uznávaním týchto bločkov DÚ by nemal byť v žiadnom prípade problém, samozrejme ak mám jedného zamestnanca, nemôžem tých blokov mať 5 v roku - poznámka napr. pre ktorého zamestnanca to išlo nech tam je uvedená.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.