Zavrieť

Porady

Dohoda o pracovnej činnosti

Chcela by som sa opýtať či je stanovená maximálna výška príjmu pri Dohode o pracovnej činnosti
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ivetado Pozri príspevok
    Chcela by som sa opýtať či je stanovená maximálna výška príjmu pri Dohode o pracovnej činnosti
    Ďakujem
    Nie, nie je.

    ivetado je offline (nepripojený) ivetado

    ivetado
    takže keď ako absolventka stále evidovaná na UP, odpracujem 10 hodín za týždeň a zarobím 6000,-Sk podpíšem vyhlásenie na zd. príjmov...nemusia za mňa platiť odvody a všetko je v poriadku?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ivetado Pozri príspevok
    takže keď ako absolventka stále evidovaná na UP, odpracujem 10 hodín za týždeň a zarobím 6000,-Sk podpíšem vyhlásenie na zd. príjmov...nemusia za mňa platiť odvody a všetko je v poriadku?
    Nie, tak to nie je, ak si evidovaná na ÚP( čo si pôvodne nenapísala) tam už limit je.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    endrju Pozri príspevok
    No, limit ako limit. Po dosiahnutí určenej hranice príjmov nasleduje vyradenie z evidencie na ÚP, ale to neznamená, že by nebolo možné zarobiť koľko vládze.
    Súhlas, skôr som myslela na prácu "bez straty desiatky" teda bez vyradenia z evidencie.

    Dohoda o pracovnej činnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.