Zavrieť

Porady

Seminár MZDY 2008

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pozývam Vás na trojdňové semináre

MZDY 2008

spojené s relaxom v 4* hoteloch a to:

16., 17., 18. septembra 2008 hotel Kaskády, Sielnica pri Zvolene http://www.hotelkaskady.sk/

a

30. septembra, 1. a 2. októbra 2008 hotel Hubert, Gerlachov/Tatranská Polianka http://www.hotel-hubert.sk

Program:
  • Zákon o sociálnom poistení
  • Zákon o zdravotnom poistení
  • Zákon o dani z príjmov
  • Prechod na Euro v mzdovej účtárni
Dozviete sa všetko o daniach a odvodoch vo vzájomných súvislostiach a kontexte navzájom často protichodne znejúcich predpisov. Tipy a triky ako optimalizovať odvodové zaťaženie zamestnanca, zamestnávateľa či živnostníka. Pretože horúcou témou na jeseň 2008 bude prechod na Euro, celým programom sa bude prelínať táto dôležitá téma.

Chystá sa najlepší seminár za posledné roky. Rezervujte si včas svoje miesto, počet účastníkov je z priestorových dôvodov obmedzený na 50 (Kaskády) a 100 (Hubert).

Cena za seminár:

Len školenie 1 deň = 1100 Sk + DPH
Len školenie 3 dni = 3000 Sk + DPH
Školenie 3 dni + ubytovanie 2x + raňajky, obed a večera 2 dni = 8400 Sk + DPH = 9996 Sk s DPH

Zľavnená cena pre používateľov encyklopédie www.drak.porada.sk:

Len školenie 1 deň = 900 Sk + DPH
Len školenie 3 dni = 2100 Sk + DPH
Školenie 3 dni + ubytovanie 2x + raňajky, obed a večera 2 dni = 6900 Sk + DPH = 8211 s DPH

Prihláška bude k dispozícií v tejto téme začiatkom júla 2008.
Usporiadat
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Prihlášku na seminár MZDY 2008 nájdete tu - v prílohe.

Ak prílohu neviete otvoriť, vyžiadajte si prosím prihlášku e-mailom na adrese reliaba(Z)gmail.com
0 0
Šadar Šadar

Šadar je offline (nepripojený) Šadar

Kto a kde idete na tento seminar??? Rada by som sa stretla s nejakymi pordakmi, a neviem sa rozhodnut kde poslat prihlasku
0 0
Nadena Nadena

Nadena je offline (nepripojený) Nadena

P.Mihál, a Bratislava?
0 0
Nadena Nadena

Nadena je offline (nepripojený) Nadena

P.Mihál, odhliadnuc od prostredia, v ktorom sa koná školenie, nevadilo by mi keby sa konalo podobné s tou istou obsahovou náplňou v Bratislave napr. v hoteli Dome športu, ktorý sa isto nedá porovnať s hore uvedenými. Ale ide o obsahovú náplň.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pozor: seminár v hoteli Kaskády, v termíne 16.9.-18.9.2008 je už vypredaný.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 25.07.08 at 08:19
0 0
Nadena Nadena

Nadena je offline (nepripojený) Nadena

Jozef Mihál Pozri príspevok
Jedna z ideí, na ktorých sú postavené trojdňové semináre MZDY 2008, je ich konanie v zaujímavom prostredí mimo Bratislavy. Aj tým sa dosiahne výnimočnosť tejto akcie, preto neplánujem zopakovať seminár "MZDY 2008" v Bratislave.

Ale nikdy nehovor nikdy.

Ok, výnimočnosť prostredia...
Myslím že aj v Blave by sme našli nejaké výnimočné miesta, napr. Kačín alebo Čuňovo, či nový hotel pri Draždiaku. Čo vravíte p. Mihál?
0 0
Nadena Nadena

Nadena je offline (nepripojený) Nadena

OK, ale ferrari si kúpia len tí, čo na neho majú.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Šadar Pozri príspevok
Kto a kde idete na tento seminar??? Rada by som sa stretla s nejakymi pordakmi, a neviem sa rozhodnut kde poslat prihlasku
Tak to vyzerá, že sa prihlásim...hotel Hubert. Rada by som tiež stretla poraďákov, ktorých nepoznám..ale aj ktorých poznám.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pre nerozhodnutých: V hoteli Hubert na Vás čaká okrem školenia i jeden večer v slovenskej reštaurácií "U Tinkera", k pečenému prasiatku bude vyhrávať ľudová hudba.
0 0
Misicka21 Misicka21

Misicka21 je offline (nepripojený) Misicka21

Miška
A mzdy musíme robiť všetci (samozrejme, ktorý to majú v náplni práce)
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Informácia o doprave na seminár v hoteli Hubert.

Ak sa rozhodnete cestovať na seminár vlakom, k dispozícií máte z Bratislavy IC Kriváň, s odchodom v utorok 30.9. o 5:40. Príchod do Popradu 9:45, vlak stojí v Trnave, Trenčíne, Žiline a Liptovskom Mikuláši.

Z Košíc môžete cestovať vlakom Dargov, odchod z Košíc 8:15, príchod do Popradu 9:32, prípadne IC Košičan, odchod z Košíc 8:39, príchod do Popradu 9:50.

Podľa potreby zabezpečíme z Popradu odvoz do hotela Hubert (nachádza sa medzi Gerlachovom a Tatranskou Poliankou).

Kvôli doprave sa prvý deň, teda 30.9., program začne až o 10.30, takže pri využití vyššie uvedených spojov nič nezmeškáte.
0 0
ludmila12 ludmila12

ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

???
Tiež ma zaujalo toto školenie ale keďže sme tu aj zamestnanci menej platiacich zamestnávateľov napr.štátny zamestnanci, ktorým to zamestnávateľ nezaplatí a z platu si to tiež nemôžem dovoliť je to školenie určené len pre solventnejších.Neverím, žeby sa v Bratislave neprihlásilo dostatok ľudí ktorí by priamo dochádzali každý deň / istotne nie z dôvodu žeby im nepadlo dobre školiť sa v peknom prostredí a nehovoriac o tom osobne sa stretnúť s poraďákmi,viem si predstaviť tú úžasnú atmosféru/ ale skúste myslieť aj na nás pán Mihál. Nežiadala by som Vás o to keby som si nevážila vaše prednášky a od kedy som bola prvý raz na Vašej prednáške podarilo sa mi presvedčiť zamestnávateľa aby mi predplatil DRAKA,keďže máme len čiastočne obmedzený prístup na internet aj sprístupnenie tejto stránky, a odporučila som ho množstvu ľudí a chodíme už len na Vaše prednášky nemali by ste nás odsunúť bokom, ďakujem za pochopenie Ludka
Nadena Pozri príspevok
Ok, výnimočnosť prostredia...
Myslím že aj v Blave by sme našli nejaké výnimočné miesta, napr. Kačín alebo Čuňovo, či nový hotel pri Draždiaku. Čo vravíte p. Mihál?
0 0
ludmila12 ludmila12

ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

???
ďakujem
Jozef Mihál Pozri príspevok
Opakujem čo som medzitým vymazal: nikdy nehovor nikdy.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Jozef Mihál Pozri príspevok
Dovolím si ešte raz upozorniť, že prihlášky do hotela Hubert sa zbiehajú veľmi rýchlym tempom - k dispozícií je posledných 10 miest.

V utorok, stredu - budem musieť prihlášky uzavrieť. Ak ešte váhate, neváhajte, tento príspevok nie je "obchodnícky trik" ale realita.
Jozef prosím ťa, drž mi jedno miesto..mám prihlášku vypísanú, pripravenú k poslaniu, ale momentálne som mimo kancelárie. Dostanem sa tam najskôr až zajtra. Ale určite sa prihlasujem do Huberta. Dík.
0 0
Šadar Šadar

Šadar je offline (nepripojený) Šadar

DanielaSĽ Pozri príspevok
Jozef prosím ťa, drž mi jedno miesto..mám prihlášku vypísanú, pripravenú k poslaniu, ale momentálne som mimo kancelárie. Dostanem sa tam najskôr až zajtra. Ale určite sa prihlasujem do Huberta. Dík.
Dani uz mame ubytko spolu zarezervovane...
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Šadar Pozri príspevok
Dani uz mame ubytko spolu zarezervovane...
...do trojky v objednávke nebolo......takže mi stále chýba spolunoclažník......
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ajuška Pozri príspevok
...do trojky v objednávke nebolo......takže mi stále chýba spolunoclažník......
Dá sa vybaviť ubytovanie aj v trojke, stačí povedať.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Jozef Mihál Pozri príspevok
Dá sa vybaviť ubytovanie aj v trojke, stačí povedať.
......tam som viacej sama ako v "dvojke"... ani nechwaaapem......
0 0
Šadar Šadar

Šadar je offline (nepripojený) Šadar

Jozef Mihál Pozri príspevok
Dá sa vybaviť ubytovanie aj v trojke, stačí povedať.
to uz ale zavana temou vhodnou len po 22,00
0 0
Biskupský úrad ZD ECAV Biskupský úrad ZD ECAV
Dobrý deň,
chcela by som sa prihlásiť na seminár. Prihlášku som však nenašla. Ako mám postupovať?
Ďakujem za odpoveď
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať