Zavrieť

Porady

Hladam spolutiperov.

Hľadám spolutiperov na číselné hry od Tiposu. Len nad 18 rokov.
Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ved pomaly kazdy Slovak je spolutiper. V com bude spocivat spolutiperstvo? Ty zaplatis tiket a ja zoberiem vyhru?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Marioo Marioo

Marioo je offline (nepripojený) Marioo

Klasické tipovanie v skupine každý dá rovnakú sumu no a milióny sa len vydelia počtom tipujúcich
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Marioo Pozri príspevok
Klasické tipovanie v skupine každý dá rovnakú sumu no a milióny sa len vydelia počtom tipujúcich
Aku "rovnaku"?
0 0
Marioo Marioo

Marioo je offline (nepripojený) Marioo

Rovnakú... napríklad nazbiera sa 8 ľudí budeme chcieť podať systémovú stávku za 8 tisíc tak každý dá po 1000 SKK
0 0
Marioo Marioo

Marioo je offline (nepripojený) Marioo

KEJKA Pozri príspevok
lto nude mať toket?
Rozhodne sa po vzájomne dohode. Nemusím to byť ja ak sa pýtaš na to.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

KEJKA Pozri príspevok
lto nude mať toket?
Kejka, znamená to : "Kto bude mať tiket?"
Lúštim - lúštim... .... Podľa Marioovej odpovede som si vydedukovala...
Pochopila som správne?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Marioo Pozri príspevok
Rovnakú... napríklad nazbiera sa 8 ľudí budeme chcieť podať systémovú stávku za 8 tisíc tak každý dá po 1000 SKK
Preco nepodas za 8 tis sam? Nebudes sa musiet s nikym delit.
0 0
Marioo Marioo

Marioo je offline (nepripojený) Marioo

misomiso: Keby som si mohol dovoliť tipovať za 8.000,- sám nehľadal by som spolutiperov.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Marioo Pozri príspevok
misomiso: Keby som si mohol dovoliť tipovať za 8.000,- sám nehľadal by som spolutiperov.
No dobre, ale stavka za 8.000 statisticky znamena iba mizivu sancu na vyhru. Nemas 8.000, ale mas zbytocnych 1.000 nato, aby si prehral?
0 0
Marioo Marioo

Marioo je offline (nepripojený) Marioo

Neviem čo na tom nechápeš:
Mesiac má 4 týždne LOTO sa žrebuje 2 x do týždňa. takže 8 krát do mesiaca. Ak by som chcel staviť sám musel by som do mesiaca staviť 64.000. Ale ja toľko "zbytočných" peňazí nemám. Ale keď budem mať spolutiperov tak mi stačí 8.000 do mesiaca.

Uvázdam len to ako príklad ak nájdem spolutiperov budú sa vkladať menšie stávky prípadne po dohode systémové stávky.
0 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
Marioo Pozri príspevok
Neviem čo na tom nechápeš:
Mesiac má 4 týždne LOTO sa žrebuje 2 x do týždňa. takže 8 krát do mesiaca. Ak by som chcel staviť sám musel by som do mesiaca staviť 64.000. Ale ja toľko "zbytočných" peňazí nemám. Ale keď budem mať spolutiperov tak mi stačí 8.000 do mesiaca.

Uvázdam len to ako príklad ak nájdem spolutiperov budú sa vkladať menšie stávky prípadne po dohode systémové stávky.
Myslím že veľa ľudí nemá ani tých 8000 sk navyše mesačne na stávkovanie, to si za to radšej niečo kúpim alebo odložím na dovolenku. Lepší vrabec v hrsti ako holub na streche.
0 0
Marioo Marioo

Marioo je offline (nepripojený) Marioo

8.000 bol len príklad. Nepôjde o také vysoké stávky.

Nikto nemá záujem?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Marioo Pozri príspevok
8.000 bol len príklad. Nepôjde o také vysoké stávky.

Nikto nemá záujem?
Hľadáš ďaľších... s kým chceš prísť o peniaze?
Choď na námestie a radšej hoď peniaze do fontány... to aspoň prispeješ bezdomovcom na rohlíky či na čučo .
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

ľudiaaaaaa....zadávateľ témy nepotrebuje poradiť čo s peniazmi a ani nepotrebuje "počuť", že hazarduje....on jednoducho hľadá sparingpartnera na tipovanie
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
KEJKA Pozri príspevok
lto nude mať toket?
Meggi 1 Pozri príspevok
Kejka, znamená to : "Kto bude mať tiket?"
Lúštim - lúštim... .... Podľa Marioovej odpovede som si vydedukovala...
Pochopila som správne?
áno
správne........Kto bude mať tiket?
nechápem ako tie preklepy vznikli. Bolo to narýchlo položené, asi preto.
Nezabúdajte, že sa delia vklady, ale aj prípadná výhra. Kto bude mať tiket v ruke, má právo ju vybrať - a delenie závisí od jeho poctivosti. Hm, radšej hodím tie peniaze do studne.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Bude ťa hriať pri srdci, keď prehráte viacerí? Alebo si snáď myslíš, že budete mať väčšiu šancu vyhrať? Keď sa dáte dokopy 10-20 tak aj tak bude vaša šanca mizerná... to si radšej zájdite spolu za tie prachy na dobrý obed.
Inak aj keby sa vás dalo dokopy 1000 aj tak by to bolo o ničom. Pri výhre napr. 1 mil. by každý dostal po 1.000 Sk. Stojí to za to? A to by ste museli mať parádne šťastie aby sa tak stalo. Pri menších výhrach by ste sem tam vyhrali späť pár % z vložených peňazí. Postupne by ste prehrali aj gate... malo by to jedinú výhodu, že by ste sa aspoň mali na koho pleci vyplakať
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

ola Pozri príspevok
ľudiaaaaaa....zadávateľ témy nepotrebuje poradiť čo s peniazmi a ani nepotrebuje "počuť", že hazarduje....on jednoducho hľadá sparingpartnera na tipovanie
Nie som si tym taky isty...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Marioo Pozri príspevok
Neviem čo na tom nechápeš:
Mesiac má 4 týždne LOTO sa žrebuje 2 x do týždňa. takže 8 krát do mesiaca. Ak by som chcel staviť sám musel by som do mesiaca staviť 64.000. Ale ja toľko "zbytočných" peňazí nemám. Ale keď budem mať spolutiperov tak mi stačí 8.000 do mesiaca.

Uvázdam len to ako príklad ak nájdem spolutiperov budú sa vkladať menšie stávky prípadne po dohode systémové stávky.
Ten tvoj podnikatelsky zamer mi silno pripomina, ako sa nas snazil presvedcit jeden spoluziak este na zakladnej skole, ze ak by sme na Slovensku kazdy kazdemu darovali 1 Sk, tak by sme vsetci strasne zbohatli. Bol strasne frustrovany, ze nenasiel nikoho, kto by s nim zdielal nadsenie pre takyto druh podnikania a stale omielal, ze nechape, preco to nechapeme.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Ako mi mohla ujst tato tema??

KEJKA Pozri príspevok
Nezabúdajte, že sa delia vklady, ale aj prípadná výhra.
No uz vidim, ako si rozdelia pripadnu vyhru . Tiket bude cennym papierom na dorucitela, ktory si za pripadnu vyhru kupi jeden velky bager, ktorym ostatnych akcionarov vybagruje ...
Naposledy upravil rickman : 22.06.08 at 14:25
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
Musím sa zapojiť-toto nemôže fungovať. Máme v práci jedného "tipera", ktorý sa raz týždene pochválil, že vyhral to, či ono. Raz to bol tenis, inokedy futbal, či hokej. Tak sme ho ostatní kolegovia požiadali, že hodíme skladačku /dali sme každý 20,-Sk/ a zrazu sa mu "prestalo" dariť...niekoľko týždňov...a tak sme my všetci ostatní veľmi rýchlo celú situáciu pochopili...ozaj, prečo by to robil? Až v tejto konkrétnej situácii som pochopila, že ja by som to nerobila...!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať