Zavrieť

Porady

Hladam spolutiperov.

Hľadám spolutiperov na číselné hry od Tiposu. Len nad 18 rokov.
Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

rickman Pozri príspevok
Ako mi mohla ujst tato tema??



No uz vidim, ako si rozdelia pripadnu vyhru . Tiket bude cennym papierom na dorucitela, ktory si za pripadnu vyhru kupi jeden velky bager, ktorym ostatnych akcionarov vybagruje ...
Zabudas na to, ze Poradaci su cestni ludia. Ved tu mame tu etiketu, ci ako sa to vola nie?
Naposledy upravil misomiso : 22.06.08 at 18:18
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

misomiso Pozri príspevok
Zabudas na to, ze Poradaci su cestni ludia. Ved tu meme tu etiketu, ci ako sa to vola nie?
Takže ideš do toho? Pošleš mu tých 1.000Sk aby Ti ich otočil?
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

misomiso Pozri príspevok
Zabudas na to, ze Poradaci su cestni ludia. Ved tu meme tu etiketu, ci ako sa to vola nie?
Ano, etiketu tu sice mame, ale ta nepohne s mentalitou .
0 0
Marioo Marioo

Marioo je offline (nepripojený) Marioo

Bastian Pozri príspevok
Hľadáš ďaľších... s kým chceš prísť o peniaze?
Choď na námestie a radšej hoď peniaze do fontány... to aspoň prispeješ bezdomovcom na rohlíky či na čučo .
No, ale keď hodím peniaze do fontány tak nemám ten pocit že: " do zajtra už nikdy možno nepôjdem do práce ".

Do fontány síce hádžem peniaze, pretože som presvedčený, že mi to Boh raz vráti niekoľkonásobne v podobe výhry v LOTE .
0 0
Marioo Marioo

Marioo je offline (nepripojený) Marioo

KEJKA Pozri príspevok
áno
správne........Kto bude mať tiket?
nechápem ako tie preklepy vznikli. Bolo to narýchlo položené, asi preto.
Nezabúdajte, že sa delia vklady, ale aj prípadná výhra. Kto bude mať tiket v ruke, má právo ju vybrať - a delenie závisí od jeho poctivosti. Hm, radšej hodím tie peniaze do studne.
Ale nehodíš radšej ich dáš mne. A tiket budeš mať ty Nejdeš do toho? Možno sa ti v stredu zmení život. Nikdy nevieš.
0 0
Marioo Marioo

Marioo je offline (nepripojený) Marioo

Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
Musím sa zapojiť-toto nemôže fungovať. Máme v práci jedného "tipera", ktorý sa raz týždene pochválil, že vyhral to, či ono. Raz to bol tenis, inokedy futbal, či hokej. Tak sme ho ostatní kolegovia požiadali, že hodíme skladačku /dali sme každý 20,-Sk/ a zrazu sa mu "prestalo" dariť...niekoľko týždňov...a tak sme my všetci ostatní veľmi rýchlo celú situáciu pochopili...ozaj, prečo by to robil? Až v tejto konkrétnej situácii som pochopila, že ja by som to nerobila...!
Títo chválenkári sú všade. Vieš ako keď si človek povie, že veď čítam denník Šport každý deň o futbale viem všetko. Tiket podá ani jeden zápas mu nevíde tak musí nejako kompenzovať svoju blbosť.
No ale môj tým bude podávať len číselné hry. Nejdeš do toho? V štvrok sa ti možno zmení život.
0 0
Marioo Marioo

Marioo je offline (nepripojený) Marioo

Bastian Pozri príspevok
Bude ťa hriať pri srdci, keď prehráte viacerí? Alebo si snáď myslíš, že budete mať väčšiu šancu vyhrať? Keď sa dáte dokopy 10-20 tak aj tak bude vaša šanca mizerná... to si radšej zájdite spolu za tie prachy na dobrý obed.
Inak aj keby sa vás dalo dokopy 1000 aj tak by to bolo o ničom. Pri výhre napr. 1 mil. by každý dostal po 1.000 Sk. Stojí to za to? A to by ste museli mať parádne šťastie aby sa tak stalo. Pri menších výhrach by ste sem tam vyhrali späť pár % z vložených peňazí. Postupne by ste prehrali aj gate... malo by to jedinú výhodu, že by ste sa aspoň mali na koho pleci vyplakať
Keď sa dáme dokopy 10-20 tak vždy je tá šanca väčšia ako keď budem sám nie?
Neviem prečo sa tak všetci čudujú na to, že hľadám spolutiperov. Je to normálna vec to nečítate správy? Však každý polrok zabijú nejakého spolutipéra za to, že zabudol podať tiket a oni vyhrali
0 0
Marioo Marioo

Marioo je offline (nepripojený) Marioo

misomiso Pozri príspevok
Ten tvoj podnikatelsky zamer mi silno pripomina, ako sa nas snazil presvedcit jeden spoluziak este na zakladnej skole, ze ak by sme na Slovensku kazdy kazdemu darovali 1 Sk, tak by sme vsetci strasne zbohatli. Bol strasne frustrovany, ze nenasiel nikoho, kto by s nim zdielal nadsenie pre takyto druh podnikania a stale omielal, ze nechape, preco to nechapeme.
Však to nie je zlý nápad každý mi do 1 SKK a som zajtra 5 milionár a keby by mi dal každý 100 SKK tak som zajatra ..... ty kokoso

VUB/84859645488

Ďakujem
0 0
riccado riccado

riccado je offline (nepripojený) riccado

Marioo Pozri príspevok
Však to nie je zlý nápad každý mi do 1 SKK a som zajtra 5 milionár a keby by mi dal každý 100 SKK tak som zajatra ..... ty kokoso

VUB/84859645488

Ďakujem
ty mas 11 miestne cislo uctu???
0 0
mamminta mamminta

mamminta je offline (nepripojený) mamminta

ja nevychádzam z údivu...
0 0
gabo10 gabo10

gabo10 je offline (nepripojený) gabo10

co
Naposledy upravil gabo10 : 11.07.08 at 06:35
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Tak toto sme uz na inom leveli chlapci a dievcata .
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

gabo10 Pozri príspevok
co takto zapasy dopredu dohodnute ak mam info..nie stale ale obcas..v tom by si nechcel ist???myslim to vazne 1 tip dam aj zdarma na skusku aby si sa presvedcil.. bez medzier g a b o 1 0 @ p o b o x . s k
To, ze sa zapasy dohaduju vopred vieme vsetci. No preco sa chces s niekym delit, ak disponujes naozaj informaciami o dohodnutych vysledkoch - to mi teda nie je jasne. Ja, ak by som vedel vopred, tak stavim asi sam nie? To ma byt nejaky novu druh charity?
0 0
gabo10 gabo10

gabo10 je offline (nepripojený) gabo10

nie je..nemam dostatocny obnos aby som to vedel kupovat..)
Naposledy upravil gabo10 : 11.07.08 at 06:36
0 0
gabo10 gabo10

gabo10 je offline (nepripojený) gabo10

ale ked dojde dotacia z uradu prace sak potom bude cirkus:-)
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

misomiso Pozri príspevok
To, ze sa zapasy dohaduju vopred vieme vsetci. No preco sa chces s niekym delit, ak disponujes naozaj informaciami o dohodnutych vysledkoch - to mi teda nie je jasne. Ja, ak by som vedel vopred, tak stavim asi sam nie? To ma byt nejaky novu druh charity?
Myslim si, ze nejde o charitu, ale velmi zistny zaujem. Dotycny chce co najdlhsie dychat rovnaky vzduch so spolutipermi, ktori sa nechaju nahovorit na tento "kseft".
Dlzka "rekreacneho" pobytu na statne trovy v tzv. napravnovychovnom zariadeni sa pri spolupachatelstve dost vyznamne predlzuje.
Naposledy upravil endrju : 10.07.08 at 18:39
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Andrej .
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Teda ma dosť nemilo prekvapili negatívne odozvy na celkom bežnú vec, to ste fakt ešte nikto nepočuli o spolutiperstve? Misosmiso- to nie je podnikateľský zámer ale hobby, v západnej časti NSR je to celkom bežné. Dajte si do googla tipgemeinschaft príp niečo podobné a vyhodí to kopec spolkov na spoločné tipovanie, už som aj videl keď vyhrala v Lotte pár mil EUR polka dediny, také malé spolutipérstva do 10 ľudí je úplne bežné, dajú sa kamoši pri pive dokopy a dávajú spoločné tikety, ja na to nevidím nič zlé pokiaľ sa medzi sebou poznáte a veríte si ale Slováci sú fakt asi iná mentalita ako Nemci, oni si vytvárajú aj fahrgemeinschafty- teda spolky na spoločnú cestu autom do práce, dajú sa dvaja-traja kolegovia z rovnakého smeru dokopy a idú jedným autom a každý prispeje na benzín, tu z človeka hneď urobia podvodníka
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
bepo Pozri príspevok
Teda ma dosť nemilo prekvapili negatívne odozvy na celkom bežnú vec, to ste fakt ešte nikto nepočuli o spolutiperstve? Misosmiso- to nie je podnikateľský zámer ale hobby, v západnej časti NSR je to celkom bežné. Dajte si do googla tipgemeinschaft príp niečo podobné a vyhodí to kopec spolkov na spoločné tipovanie, už som aj videl keď vyhrala v Lotte pár mil EUR polka dediny, také malé spolutipérstva do 10 ľudí je úplne bežné, dajú sa kamoši pri pive dokopy a dávajú spoločné tikety, ja na to nevidím nič zlé pokiaľ sa medzi sebou poznáte a veríte si ale Slováci sú fakt asi iná mentalita ako Nemci, oni si vytvárajú aj fahrgemeinschafty- teda spolky na spoločnú cestu autom do práce, dajú sa dvaja-traja kolegovia z rovnakého smeru dokopy a idú jedným autom a každý prispeje na benzín, tu z človeka hneď urobia podvodníka
A ako to delili ? Brali do úpočtu aj deti ?
A ten čo to chodil podávať dostal podiel navýšený o opotrebovanie kolien ?
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

To ja neviem ako sa delili, asi každý dá rovnaký vklad a podľa vkladu, to sa totiž nepodáva jeden tiket s jedným stĺpcom ale niekoľko desiatok tiketov ale v novinách bola odfotená polka dediny a bolo to aj v správach, kto pozerá zahraničné TV stanice tak tam aj hovoria koľko tiketov bolo výherných a či to bol jednotlivec alebo tipgemeinschaft, nejako tí výhercovia sa aj prezentujú ako spolok a nie ako jednotlivec.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať