Zavrieť

Porady

Hanácký troč

Čaute niekedy sme robili taký špeci kysnutý koláč s marhuľami a volal sa nejak takto. Nemáte náhodou niekto recept aj s postupom?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veja79 je offline (nepripojený) veja79

    veja79
    No ani jeden to neni. To bolo také špeci riedke kysnuté cesto, že po upečení to bolo niečo medzi kysnutým a biskvitom. Dlho sa to robilo ale výsledok stál za to. Tuším v niektorej z kníh Novotného

    veja79 je offline (nepripojený) veja79

    veja79
    Jeej to je ono moc ďakujem- práve sa tu prehnala burka čo mi "pooberala" marhule idem nazbierať a pečeme.

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    veja79 Pozri príspevok
    Jeej to je ono moc ďakujem- práve sa tu prehnala burka čo mi "pooberala" marhule idem nazbierať a pečeme.
    aj ja ďakujem za recept. Aj u nás bola ráno búrka a následky som celý večer zavárala(20 pohárov mňamkového marhuľového džemu), zopár marhúľ mi zostalo, tak zajtra vyskúšam tento recept.

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    To som rada, že sa mi podarilo pomôcť.

    Baby, ak môžete odfoťte to niektorá, nech mám aspoň predstavu, čo som Vám to vlastne za koláč hľadala

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Vyzerá super a mne tak švrká v žalúdku... Ešte som nič nejedla, bol perný deň. Aspoň jeden sem hoď, prosíííííím....

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Perfektné!
    Mne marhule tiež padajú ako besné, tuším to vyskúšam.
    Už aj to tlačím!!!

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    Božinku, to vyzerá stráášne dobre. Ja som včera nemohla piecť, nakladala som alma-papriky s kapustou, ale zajtra to už určite vyskúšam.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.