Zavrieť

Porady

Čo so starými str.lístkami?

Prosím poradte! Som SZČO JÚ .Mám nakúpené str.lístky na prvý polrok 2008,kedže od 1.6.2008 nastala zmena ( stravné sa zvýšilo z 89 na 98 sk) zakúpil som nové lístky -prišli až 16.6.2008 Aké mám zaučtovať stravné lístky od 1.6 - 16.6 za každý odpracovaný deň 89 alebo 98 korunové?a čo so starými lístkami po 89 Sk ktoré mi zostali?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    proplan 1 Pozri príspevok
    Prosím poradte! Som SZČO JÚ .Mám nakúpené str.lístky na prvý polrok 2008,kedže od 1.6.2008 nastala zmena ( stravné sa zvýšilo z 89 na 98 sk) zakúpil som nové lístky -prišli až 16.6.2008 Aké mám zaučtovať stravné lístky od 1.6 - 16.6 za každý odpracovaný deň 89 alebo 98 korunové?a čo so starými lístkami po 89 Sk ktoré mi zostali?
    Môžeš sa dohodnúť so sprostredkov. stravovania na ich vrátení. T.j. v ich výške Ti bude zaslaný dobropis.

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    proplan 1 Pozri príspevok
    Prosím poradte! Som SZČO JÚ .Mám nakúpené str.lístky na prvý polrok 2008,kedže od 1.6.2008 nastala zmena ( stravné sa zvýšilo z 89 na 98 sk) zakúpil som nové lístky -prišli až 16.6.2008 Aké mám zaučtovať stravné lístky od 1.6 - 16.6 za každý odpracovaný deň 89 alebo 98 korunové?a čo so starými lístkami po 89 Sk ktoré mi zostali?
    Keďže Ti prišli stravné poukážky á 98 Sk pre SZČO až 16.6.2008, doporučujem použiť dovtedy poukážky á 89 Sk. Aktuálne stravné poukážky si SZČO spätne uplatniť nemôže. Môže tak urobiť až keď ich fyzicky obdržal.
    Pripájam Vyjadrenie DR SR:

    Čo so starými str.lístkami?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.