Zavrieť

Porady

Vrcanie,rezonovanie panela

Dobry den,prosil by som o radu ohladom vrcania v byte.Cely den,v urcitych intervaloch je pocut vrcanie,alebo rezonovanie na celej strane,respektive sirke paneloveho domu(dve izby).Je to v urcitych intervaloch,napr.20 min vrci,15 min ticho.Neviem presne od kedy to robi,ale mam podozrenie,ze od kedy nam namontovali mobilny vysielac.Jedna sa o 7 poschodovy panelovy dom a ja byvam na 6 poschodi.Neviem ci to je pocut aj u inych susedov,kedze sa jedna o starsich ludi,ktory to nemusia registrovat.Nemate niekdo skusenosti,ci moze mobilny vysielac robit taketo problemy?Dakujem
Naposledy upravil Sato2 : 29.06.08 at 21:49
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

    Vylúčený člen Karas Milan
    Ahoj Sato.

    Hľadaj to ako lesný med = proti smeru šírenia.Keď panel vrčí , tak asi vibruje , vibrácie cítiš cez pevný predmet - hrnček , kosť ; postupuj smerom zosilňujúcich sa vibrácií t.j. k zdroju.

    Ahoj
    Ka Mil

    Sato2 je offline (nepripojený) Sato2

    Sato2
    Dakujem za odpoved.Ono to tak zvlastne vibruje.V rohoch to pocut najviac,v strede izby vobec.Zda sa,ze to ide zhora.Neviete na koho by som sa mohol obratit?

    Milan.Žiška je offline (nepripojený) Milan.Žiška

    Milan.Žiška
    Nemohlo by to byť nejaké chladiace zariadenie. Klimatizácia, chladničky alebo niečo podobné? Kompresory spôsobujú vibrácie len naurčitý čas a potom sa vypnú a celý postup sa opakuje.

    Sato2 je offline (nepripojený) Sato2

    Sato2
    Myslel som na klimatizaciu a podobne.Od horneho suseda by to nemalo ist.Sme okrajovy byt,ale zda sa,ze od spodu to nejde.O tom,ze by niekto prerabal kupelnu neviem a potrubie v stupacke nerezonuje.Pocul som,ze mobilne vysielace maju elektroniku hermeticky uzavretu a kvoli tomu tam musi byt klimatizacia.Neviete nahodou o tom niekto nieco?

    Vrcanie,rezonovanie panela

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.