Zavrieť

Porady

Existuje zmluva o mlcanlivosti??

Chcem sa spytat - chcem realizovat jeden projekt a oslovit nan niekolko firiem, je to vsak velmi dobry projekt a ja sa bojim, ze mi ho nejaka firma ukradne, lebo to suvisi s dobrou reklamou... Existuje take nieco dopredu s kazdym podpisat ze ten projekt neukradnu ak nebudu mat zaujem o spoluopracu so mnou?? Bojim sa im to povedat bez papiera.. Povedia nemame zaujem a urobia si to sami...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janca je offline (nepripojený) Janca

    Janca
    To chce asi pravnika v oblasti ochany autorskych prav.... podla mna, sama by som to neriesila, ak tu nieje na porade pravnik.
    Doplatil na to moj brat, ktory setril na pravnikovi a ukradli mu myslienku za niekolko milionov, alebo na internete okopcili jeho veci a prezentovali ich pod svojou hlavickou.
    Hovorila som mu hned na zaciatku, ze je pako, ak sa dobre neporadi.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Neexistuje niečo ako Ochranná známka? Myslím, že by sa to mohlo na to vzťahovať, ale len myslím, v skutočnosti neviem, či sa to neviaže len na názov, ale určite sa to dá niekde zaregistrovať ako napr.patent... som zvedavá, čo povedia tí, čo majú viac skúsenosti s takýmto projektom.

    Vlasta

    julysak je offline (nepripojený) julysak

    julysak
    Máš dobrý projekt
    Mohla by ho realizovať jedna z viacerých firiem
    Vedelo by ho teda realizovať viac firiem
    Teda viac firiem neprišlo na ten dobrý projekt

    Kriticky použuj, či je to ozaj dobrý projekt

    Oslov vždy IBA jednu firmu

    Skús s ňou najprv podpísať zmluvu o budúcej zmluve.

    focalor je offline (nepripojený) focalor

    focalor
    samozrejme, je mozne taku zmluvu uzatvorit, otazka patentov, ochrannych znamok v tomto stadiu nema podla mna asi zmysel, inak by si si to poriesila sama,
    v zmluve o mlcanlivosti je vsak potrebne podrobne dohodnut obsah tajomstva a mlcanlivosti a hrozba nejakej sankcie za porusenie..otazne je ako presvedcis firmu, aby zmluvu podpisala, ked zatial nepozna ziadne vysledky a teda ci ma vobec zmysel taku zmluvu podpisovat...

    Existuje zmluva o mlcanlivosti??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.