Zavrieť

Porady

Usporiadat
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Oli, bez komentára
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
henika henika

henika je offline (nepripojený) henika

tak to mate uplnu pravdu..je to nieco ... na zaplakanie....
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Kačica.

Nájdite si Eleonóru Mojsejovú v živn.registri, podniká od roku 1992.

www.zrsr.sk
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Ja som si kúpila 1x časopis tuším sa volá Priateľka a čítala som tento článok,moje pocity boli rôzne ale potom som si uvedomila že je to riadna kačica.Presne tak ako píše p.Mihál,Nora podniká od roku 1992 a Braňa si pamätáme z čias keď sa snažil spievať.Noru si už pamätám,keď spolupracovala s Rezešovcami. Takže tento článok je riadna kačica.
0 0
JanaF JanaF

JanaF je offline (nepripojený) JanaF

Zajtra bude lepsie...:)
Mne tato relacia pripada ako ta, ktora bezala na madarskej televizii. Vybrali si mladych ludi, ktori zili v jednom dome, vsade boli kamery a snimali ich charaktery. Nakoniec vyhrali pekne peniazky.

Je to zaujimave uz len z toho hladiska, co su ludia schopni urobit pre peniaze a aku taktiku si zvolia na protihracov. Viem, ze vela ludi tuto relaciu neznasa, ale podla mna je v pohode. Ked v tej TV uz nic poriadne ani nejde....

Clanky o nich radsej necitam, lebo novinari su schopni kvoli kariere uverejnit hocico, len aby mali postup v praci. Tak ako uverejnovali kacice o superstar, tak isto uverejnuju aj o tejto relacii. Jednoducho povedane, su ludia ako my, len maju o troska viac penazi...
Naposledy upravil JanaF : 21.04.05 at 08:02
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

JanaF, pekne si to napísala, tiež si tak myslím.

Luna, ale veď Nora v telke vravela, že ona s Rezešovcami nikdy nespolupracovala, že ich ani nepozná, to potom kecá?

/tú linku, čo doporučil pán Mihál som pozrela, páčil sa mi tam ten faktoring a forfaiting.../
0 0
Miruška Miruška

Miruška je offline (nepripojený) Miruška

Ahojte. Môj názor je taký, že herci sú naozaj vynikajúci. Či už sú profesionály, alebo nie. Ale skúsme sa pozrieť do zadu. Ešte predtým ako sa rozprúdila horúčka okolo Mojsejovcov, tak Beňo redaktor z Markízy bol u nich cez STV v domácej horúčke. Nejak mi to neladí. Myslím si , že tiež je to kačica.
0 0
Miruška Miruška

Miruška je offline (nepripojený) Miruška

Ahojte. Môj názor je taký, že herci sú naozaj vynikajúci. Či už sú profesionály, alebo nie. Ale skúsme sa pozrieť do zadu. Ešte predtým ako sa rozprúdila horúčka okolo Mojsejovcov, tak Beňo redaktor z Markízy bol u nich cez STV v domácej horúčke. Nejak mi to neladí. Myslím si , že tiež je to kačica.
0 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Sú otrasní hlavne Braňo, včera vypadol ako keby niekto bábike Barbie utrhol prsia.
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Jozef Mihál
Kačica.

Nájdite si Eleonóru Mojsejovú v živn.registri, podniká od roku 1992.

www.zrsr.sk
To som si vyhľadala dávnejšie. Mňa však zaujalo to, ako sa dá zbohatnúť na predaji pracích práškov alebo papierenskom či farmaceutickom tovare. Asi to bol trocha iný farmaceutický tovar, na ktorom zbohatli. Túto činnosť prevádzkovala iba rok. Od apríla 93 do septembra 94 nemá uvedenú žiadnu činnosť. Potom má pauzu a v roku 94 zistila, že by mohla robiť účtovnícke práce. Ako sa dá na nich zbohatnúť, to viete sami. Škoda, že svojimi vedomosťami neprispieva do Porady. Takže ja mám na spôsob získania a vôbec na nich svoj názor. Včera som to pozerala prvý krát (predtým som to po pol minúte prepla), lebo sa neviem zapojiť do žiadnej debaty o tomto seriáli, a musela som sa prinútiť, aby som neodišla. V mojom názore, že je to úbohé, som sa však iba utvrdila. Nechápem ako môže niekto povedať, že tí dvaja sú v pohode? Ten článok je kačica, ktorá im iba pomohla zvýšiť popularitu. A že oni sami zarobia na tomto projekte viac ako tie dva milióny je asi jasné. Norika vraj pochádza z rodu olašských cigánov. (Tvrdí moja známa, ktorej známa tú rodinu pozná.) Toto však nemusí byť pravda, keďže informácia prešla cez niekoľkých ľudí a nakoniec nie je vôbec podstatná.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Strašne u nich hlavne u Noriky vidieť takú nadradenosť , panovačnosť , povýšeneckosť . Iné nemá v papulke " len tie dva milióny " . Ale to nepovedia , že 2 melóny vyplatia a možno 10 mel..získajú . Národ slovenský je už z toho všetkého " osprostiený" . Mne sa najviac páči , keď Nora povie , že keď sa hnevá so sudedom , tak ho aspoň pozdraví a usmeje sa na neho , tak prečo potom s úsmevom nevyprevadila aj Mejkpísovú ? HA ?

Na Noriku som si ťažko zvykala , potom sa mi páčila , ale teraz mám zmiešané pocity .
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Evanka
To som si vyhľadala dávnejšie. Mňa však zaujalo to, ako sa dá zbohatnúť na predaji pracích práškov alebo papierenskom či farmaceutickom tovare. Asi to bol trocha iný farmaceutický tovar, na ktorom zbohatli. Túto činnosť prevádzkovala iba rok. Od apríla 93 do septembra 94 nemá uvedenú žiadnu činnosť. Potom má pauzu a v roku 94 zistila, že by mohla robiť účtovnícke práce. Ako sa dá na nich zbohatnúť, to viete sami. Škoda, že svojimi vedomosťami neprispieva do Porady. Takže ja mám na spôsob získania a vôbec na nich svoj názor. Včera som to pozerala prvý krát (predtým som to po pol minúte prepla), lebo sa neviem zapojiť do žiadnej debaty o tomto seriáli, a musela som sa prinútiť, aby som neodišla. V mojom názore, že je to úbohé, som sa však iba utvrdila. Nechápem ako môže niekto povedať, že tí dvaja sú v pohode? Ten článok je kačica, ktorá im iba pomohla zvýšiť popularitu. A že oni sami zarobia na tomto projekte viac ako tie dva milióny je asi jasné. Norika vraj pochádza z rodu olašských cigánov. (Tvrdí moja známa, ktorej známa tú rodinu pozná.) Toto však nemusí byť pravda, keďže informácia prešla cez niekoľkých ľudí a nakoniec nie je vôbec podstatná.
Evanka, Nora raz v nejakom časopise alebo v TV sama povedala ako sa dá zbohatnúť na účtovnícch prácach. Vraj tak, že robila od rána do večera a ani si nestihla popri tej robote všimnúť ako jej pribudol na účte jeden milon SK potom ďalší a tak... /Chodím odvtedy do banky častejšie pozerať a stále nič/

Dnes už účtovníctvo vraj nerobí /povedala to raz v TV s opovrhujúcim výrazom tváre/ dnes už len robí tzv. výklad zákonov a ona povie na začiatku cenu, že 100 tisíc a oni jej platia lebo vedia, že je dobrá. Evanka tak keby si náhodou nevedela tak takto sa dám zbohatnúť na našej práci.

P.S. Aj z takýchto "inteligentných" rozhovorov nám asi navrhujú 5 000 SK za vedenie PÚ vo firme s 10 zamestnancami, lebo si myslia, že už máme dosť, keď to robíme dva a viac rokov.
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Mali by sme ju pozvať na Poraďácke Superstretko, určite by sme sa viac dozvedeli...
0 0
marianna marianna

marianna je offline (nepripojený) marianna

Mne sa páčilo ako keď boli v Tatrách a na vypadajúcu "Barbie" povedala, že je inteligentná, neviem čo rozumejú pod inteligenciou, keď ani "Barbie" ani Norike z úst inteligentné slová veľmi nevychádzajú. O Braňovi nehovoriac. Ale oni sa aspoň netaja tým, že sú bohatí, ako veľa našich vysokopostavených "spoluobčanov". Nora je jednoducho šikovná a vie ako na to. Zaoberá sa niekto tým, ako získal svoje milióny Kaník, atď? A k tomu článku, ten časopis sa môže hanbiť, že uverejňuje články typu JPP (jedná baba povedala).
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Evanka
Mali by sme ju pozvať na Poraďácke Superstretko, určite by sme sa viac dozvedeli...
To je dobrý nápad Evanka, lebo vidíš koľkých nás svojím umom preskočila
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Ja som si všimla,že keď ukazujú jej kanceláriu nikde nemá počítač.Žeby to všetko robila ručne.A ručná práca je lepšie platená!! Ozaj,ona vyberá zálohy v EUr,lebo jej naplatili,to si zoberme ako príklad!
0 0
Gabr Gabr

Gabr je offline (nepripojený) Gabr

Ja som to včera tiež prepla na 5 min. a môj 11-ročný syn prestal večerať so slovami: Keď vidím tých slizkých, ani mi nechutí. Mám dcéru Noriku a verte, odkedy bežia Mojsejovci, nemá to v škole ľahké. Posmešky, posmešky. Ale berieme to športovo. Veď oni raz odídu. Dúfam.
A ten článok? Pobavila som sa, ale veriť tomu rozhodne nebudem. S takým hereckým výkonom by musela byť Nora nominovaná na Oskara. Kde sa hrabe taký Dustin Hoffman so svojim výkonom v Rainmanovi? Prajem pekný deň!
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

No, nerada by som bola, keby som bola považovaná za ich fanúšika, ale ... aby sme boli spravodliví:
- keď som si čítala poradu o certifikácii, tak som sa preklikala na túto stránku - a priznam sa, zmenila som si názor na to, či je Nora hlúpa, alebo nie je
http://www.suvaha.sk/ma_cert_2st.html
0 0
mosat1 mosat1

mosat1 je offline (nepripojený) mosat1

podnikateľ - s.r.o.
No ak je to v tom zozname ona, tak uz zacinam pochybovat o objektivnosti certifikacie... Mne sa nezda, ze by to zvladla svojimi vedomostami...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

mosat1
No ak je to v tom zozname ona, tak uz zacinam pochybovat o objektivnosti certifikacie... Mne sa nezda, ze by to zvladla svojimi vedomostami...
Aj Cenigová Božena je tam, všimla si si?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať