Zavrieť

Porady

Personalistika

Potrebujem poradiť: som začínajúca vedúca v lekárni a máme problémy s podriadenými.Konkrétne so sanitárkou.Pracujem v nemocnici a nadriadeným je pre mňa riaditeľ.Sanitárka nerešpektuje moje nariadenia, nevykonáva zápisy podľa svojich povinností.Začala som dané problémy riešiť zápismy, aby som mala v rukách papier.Podľa nej nemôžem vykonávať kontrolu jej práce, chodí sa sťažovať na vedenie a ja mám problémy.Vždy mi hrubo nadáva a vyhráža sa mi.Staré vedenie neriešilo pracovné problémy, ale interpersonálne.Teraz máme nového riaditeľa a nechcem hneď na začiatku mať zlé meno.Práca ma baví.Nechcem odísť.Ani poslať preč sanitárku.Zápisy a evidencia v lekárni sú povinnosťou a požaduje ich aj ŠUKL.Nesmie sa v nich nič prelepovať, meniť.

Personalista mi poradil vykonať pracovný audit.Bez súhlasu vedenia to nejde.

Sú ešte nejaké vhodné spôsoby ako sa brániť?Myslím, že podstatou práce je jej výkon a komu sa nepáči nech odíde.Nie riešenie vzájomných sympatií a antipatií.

ada
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Antea je offline (nepripojený) Antea

    Antea
    durcan Pozri príspevok
    Potrebujem poradiť: som začínajúca vedúca v lekárni a máme problémy s podriadenými.Konkrétne so sanitárkou.Pracujem v nemocnici a nadriadeným je pre mňa riaditeľ.Sanitárka nerešpektuje moje nariadenia, nevykonáva zápisy podľa svojich povinností.Začala som dané problémy riešiť zápismy, aby som mala v rukách papier.Podľa nej nemôžem vykonávať kontrolu jej práce, chodí sa sťažovať na vedenie a ja mám problémy.Vždy mi hrubo nadáva a vyhráža sa mi.Staré vedenie neriešilo pracovné problémy, ale interpersonálne.Teraz máme nového riaditeľa a nechcem hneď na začiatku mať zlé meno.Práca ma baví.Nechcem odísť.Ani poslať preč sanitárku.Zápisy a evidencia v lekárni sú povinnosťou a požaduje ich aj ŠUKL.Nesmie sa v nich nič prelepovať, meniť.

    Personalista mi poradil vykonať pracovný audit.Bez súhlasu vedenia to nejde.

    Sú ešte nejaké vhodné spôsoby ako sa brániť?Myslím, že podstatou práce je jej výkon a komu sa nepáči nech odíde.Nie riešenie vzájomných sympatií a antipatií.

    ada
    V prvom rade si pozri tzv.organizačný pavúk, z ktorého je jasné, kto komu podlieha, ďalej pracovnú náplň sanitárky a podľa toho ďalej postupuj. Personálne by ti malo v tomto vychádzať v ústrety. Buď si jej nadriadenou ty, keď nie problém rieš s jej priamym nadriadeným.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.