Zavrieť

Porady

Potreba registracnej pokladne

Chcem zalozil som s.r.o. Velko a maloobchod s elektrickym naradim. Aka je potrebna dokumentacia pri predaji pre velko a maloodberatelov. Nechcem predajnu, iba sklad. Je potrebna registracna pokladna a taktiez software pre fakturaciu. Ake su moznosti predist prebytocnym nakladom v tomto smere pri rozbehu spolocnosti?

Vopred Dakujem za kazdu pripomienku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Zrátaj si, čo je lacnejšie, softwer pre fakturáciu, alebo registračná pokladňa. Ďalej, čo je jednoduchšie pre obsluhu, ale aj tak jedno alebo druhé budeš potrebovať.

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Podla zadania mas maloobchod a tam podla mna potrebujes pokladnu.

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Ale bude predávať len cez sklad, predajňu neotvára, takže pravdepodobne VOO, ale aj nakupovať budú všetci.

    Maronni je offline (nepripojený) Maronni

    Maronni
    Pre presnejsie pochopenie situacie chcem len pripomenut, ze zvacsa 99% by islo o velkoobchodny predaj a v pripade zaujmu predaj aj konecnemu spotrebitelovi. Ako by sa toto dalo riesit, co najrozumnejsie. Pokial viem, aj na velkoobchodny predaj mi staci faktura napr. vo worde a hotovo. Neviem vsak ci sa to iste moze uplatnit aj pri predaji konecnemu spotrebitelovi...

    Dakujem za odozvu.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    no ale pri velkosklade sa bez skladoveho programu napojeneho na fakturáciu v podstate nezaobídeš. Predstava, že budeš robiť faktury vo worde pri počte položiek na sklade viac ako 10 (no povedzme mozno aj do stovky ) je nemyslitelna.
    Su aj take programy, co maju aj fakturáciu aj predaj cez registračku

    Potreba registracnej pokladne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.