Zavrieť

Porady

Koľko hodín pracujete?

Keďže téma "Koľko firiem stíhate" sa celkom rozbehla, ešte by ste mohli prezradiť, koľko hodín denne pracujete. Robíte aj cez víkendy? Určil si niekto pre seba pracovnú dobu, ktorú dodržiava a potom "padla"? Do našej práce treba zahrnúť aj čítanie odbornej literatúry, tiež ste ju vymenili, ako som čítala v jednom príspevku , za beletriu? Alebo to stíhate počas akože pracovnej doby?
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Pracovná doba: od nevidím do nevidím, víkend, sviatok-piatok.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
smith Pozri príspevok
od nevidím do nevidím, víkend,
Už uplatňuješ doporučenú metódu so scanovaním?? so zavretými očami a nohami na stole??
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

smith Pozri príspevok
Pracovná doba: od nevidím do nevidím, víkend, sviatok-piatok.
Zabudol si, že aj počas spánku. Lebo sem tam sa prisnije, že sa zabudlo na niečo,
Alebo počas nočného zaspávania rozmýšľaš, ako danú problematiku vyriešiť. A potom je i po spánku (a zase spuchnuté oči, ako keby niekto pozeral do vysávača, vcucne očko dnu)
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

smith Pozri príspevok
Pracovná doba: od nevidím do nevidím, víkend, sviatok-piatok.
Robíš ty vôbec ešte aj niečo iné? Kedy teda žiješ?
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
betka Pozri príspevok
... Alebo počas nočného zaspávania rozmýšľaš, ako danú problematiku vyriešiť. A potom je i po spánku....
... a veľakrát vylezieš z postele, zapneš počítač, prekontroluješ predošlý nával myšlienok, niekedy máš šťastie, ale väčšinou pomôže už iba Stilnox...
Ako vidím, túto diagnózu majú aj iní...
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

mariana11 Pozri príspevok
Robíš ty vôbec ešte aj niečo iné? Kedy teda žiješ?
Ja to vidím takto: pokiaľ žije = pracuje, platí to aj obrátene ... pokiaľ pracuje = žije !!!!!!!!!!!! ... no a pokiaľ by chcel robiť aj čosi iné ... vychádza mi z toho jediné ... treba menej spať .

... a myslím, že vôbec nie je v dnešnom turbo svete jediným !!!
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
mariana11 Pozri príspevok
Robíš ty vôbec ešte aj niečo iné? Kedy teda žiješ?
Ak si privstaneš o hodinu a o ďalšiu hodinu ideš neskôr spať, máš 2 hodiny navyše pre seba...

Ale pozor, aby ste v jeden deň nezistili, že deti sú už dospelé, nepotrebujú vás, manžel-lka si svoj čas kráti s priateľom-ľkou, a že odrazu vás nik doma nepotrebuje!
A telo tiež potrebuje občas prekontrolovať, či niekde v organizme niečo nie je na vybuchnutie, na čo už ani lekárska veda nestačí. Preto radšej menej koruniek a viacej štastíčka, obyčajného ľudského šťastia, pre ktoré stojí za to žiť! A tiež pozor na naše zdravotné problémy, zajtra by už lekár nemusel nájsť liek, lebo by už nezabral...
Skúsme sa zastaviť a obzrieť sa späť s pocitom, že dnes som mala čas na tieto dôležité chvíle života.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

ondrejvla Pozri príspevok
Ak si privstaneš o hodinu a o ďalšiu hodinu ideš neskôr spať, máš 2 hodiny navyše pre seba...

Ale pozor, aby ste v jeden deň nezistili, že deti sú už dospelé, nepotrebujú vás, manžel-lka si svoj čas kráti s priateľom-ľkou, a že odrazu vás nik doma nepotrebuje!
A telo tiež potrebuje občas prekontrolovať, či niekde v organizme niečo nie je na vybuchnutie, na čo už ani lekárska veda nestačí. Preto radšej menej koruniek a viacej štastíčka, obyčajného ľudského šťastia, pre ktoré stojí za to žiť! A tiež pozor na naše zdravotné problémy, zajtra by už lekár nemusel nájsť liek, lebo by už nezabral...
Skúsme sa zastaviť a obzrieť sa späť s pocitom, že dnes som mala čas na tieto dôležité chvíle života.
Tento prekrásny príspevok si musíme zobrať k srdcu, pretože hlavne o tomto je pravda. Vlastička, budem myslieť vždy na tento príspevok.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Voľakedy, za raného feudalizmu, by jedného ani nenapadlo pýtať sa, koľko hodín pracujete.

Tie časy sú späť.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
betka Pozri príspevok
Tento prekrásny príspevok si musíme zobrať k srdcu, pretože hlavne o tomto je pravda. Vlastička, budem myslieť vždy na tento príspevok.
Ďakujem ak len jednému pomôže zastaviť sa pre svoje dobro, budem mať pocit že som skutočne vstala o hodinu skôr, aby som niekomu pomohla.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

koľko trvá podpísanie prevzatia a prerátanie dôchodku - pár minút mesačne
0 0
Kathryn Kathryn

Kathryn je offline (nepripojený) Kathryn

Pracujem priemerne 6-7 hodín denne, od pondelka do piatku. Ale nemám až tak veľa firiem, ktorým spracúvam účtovníctvo ako niektorí z Vás . Niežeby som to nezvládla, ale máme tri malé detičky a nerada by som ich zanedbávala. U nás hlavný zarábajúci je manžel, ja pracujem len kvôli tomu, aby som samozrejme niečo zarobila a tiež aby som nestratila kontakt s účtovníctvom.

Ale nebolo to vždy tak, neviem prečo, ale už 3 x som začala spracúvať účtovníctvo po niekom, kto tam narobil toľko zmätkov, že trvalo aj pol roka, kým som to dala do poriadku. Vždy keď som takto začínala, tak som pracovala podstatne dlhšie (väčšinou po nociach). Ale inak by som si klientelu asi nevybudovala.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
kukučka Pozri príspevok
koľko trvá podpísanie prevzatia a prerátanie dôchodku - pár minút mesačne
No kým otvorím poštárke, a podpíšem, prepočítam, je to cca 1-2 minúty aj
s tringeltom. Ale kvôli tomu netreba vstávať skôr.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
mariana11 Pozri príspevok
Robíš ty vôbec ešte aj niečo iné? Kedy teda žiješ?
Samozrejme môj príspevok bol prehnaný. Žijem, naštastie...... A aj na iné veci si nájdem čas. Napr. stavbu domu, priateľku, hobby......

Ale samozrejme sú aj dni keď vôbec nepracujem, jedoducho nechce sa mi.

Ale na rozprúdenie debaty ten príspevok bol akurát.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
V tejto súvislosti mám jeden problém. Už som si načisto zamenila deň s nocou. Pravidelne chodím spať cca o 2.00. Potom ráno, do 10.00 keby niekto odomňa niečo súrne potreboval, tak nemá šancu. Tak o 11.00 len začnem vybavovať zmeškané hovory.
Moji klienti si už na to zvykli, ale dosť ma to štve, len neviem ako sa mám "prehodiť" naspäť.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

cloe Pozri príspevok
V tejto súvislosti mám jeden problém. Už som si načisto zamenila deň s nocou. Pravidelne chodím spať cca o 2.00. Potom ráno, do 10.00 keby niekto odomňa niečo súrne potreboval, tak nemá šancu. Tak o 11.00 len začnem vybavovať zmeškané hovory.
Moji klienti si už na to zvykli, ale dosť ma to štve, len neviem ako sa mám "prehodiť" naspäť.
Treba počkať na zmenu času, pôjdeš spať o 1.00 a o 10.00, budeš vybavovať hovory.

(len mne pre zmeny skáču ráno deti po hlave, ťahajú mi perinu, cikať, kakať, hladný som, smadný som, musím to predýchať, aby nebola so mňa fúria hneď z rána)
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
ondrejvla Pozri príspevok
Ak si privstaneš o hodinu a o ďalšiu hodinu ideš neskôr spať, máš 2 hodiny navyše pre seba...

Ale pozor, aby ste v jeden deň nezistili, že deti sú už dospelé, nepotrebujú vás, manžel-lka si svoj čas kráti s priateľom-ľkou, a že odrazu vás nik doma nepotrebuje!
A telo tiež potrebuje občas prekontrolovať, či niekde v organizme niečo nie je na vybuchnutie, na čo už ani lekárska veda nestačí. Preto radšej menej koruniek a viacej štastíčka, obyčajného ľudského šťastia, pre ktoré stojí za to žiť! A tiež pozor na naše zdravotné problémy, zajtra by už lekár nemusel nájsť liek, lebo by už nezabral...
Skúsme sa zastaviť a obzrieť sa späť s pocitom, že dnes som mala čas na tieto dôležité chvíle života.
Fíha! Tak to som nečakala, toľké ocenenia a pri tom sa nejedná o žiadnu z odborných tém... ďakujem veľmi pekne, želám vám všetkým veľa času pre seba.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

ondrejvla Pozri príspevok
Fíha! Tak to som nečakala, toľké ocenenia a pri tom sa nejedná o žiadnu z odborných tém... ďakujem veľmi pekne, želám vám všetkým veľa času pre seba.

Vlastička, ono to totiž bolo napísané veľmi krásne a hlavne pravdivo.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Stefan2005 Pozri príspevok
... a veľakrát vylezieš z postele, zapneš počítač, prekontroluješ predošlý nával myšlienok, niekedy máš šťastie, ale väčšinou pomôže už iba Stilnox...
Ako vidím, túto diagnózu majú aj iní...
presne ako keby som to bola ja, ale ten Stilnox iba 1/2
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

A čo sa týka dôchodku, ten rátať nemusíš, pošlú Ti ho rovno na účet. Poplatok za položku je menší, ako tringelt poštárke
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať