Zavrieť

Porady

Spam bomber na RP na pokeci

Nevie niekdo kde sa da zohnať nejaký šikovný a funkčný spam bomber na RP na pokec.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Toto je Porada, tu podobné výstrelky nepestujeme.

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Kristian182 Pozri príspevok
    Nevie niekdo kde sa da zohnať nejaký šikovný a funkčný spam bomber na RP na pokec.
    Vykašli sa na pokec a venuj sa niečomu zmysluplnejšiemu...

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    bobino38 Pozri príspevok
    ...a čo je to?
    zasielanie sprav v rychlom intervale za sebou - nieco ako keby ti niekto zaplnil schranku sprav za 3 sekundy uplnymi blbostami.

    m.majling je offline (nepripojený) m.majling

    Creative webdesign and programming freelancer. ...viac m.majling
    take nieco je treba naprogramovat a pripravit ako sietovu sluzbu tak aby to pokec nevedel odfiltrovat ,, samozrejme nic netrva dlho a aj na to najdu sposob ako ta odstavit.

    a vyvoj takeho nastroja nieco stoji a to ti objednavatelia spanu v tak malom rozsahu nezaplatia ,,

    suma sumarum taku malu siet sa neoplati spamovat. vela prace a malo roboty,, lacnejsie ta vyjde ked si na spodku RP zaplatis reklamu ,, a mas to vyriesene

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Kristian182 Pozri príspevok
    Nevie niekdo kde sa da zohnať nejaký šikovný a funkčný spam bomber na RP na pokec.
    Preco chces niekomu skodit ?

    Kolegaa je offline (nepripojený) Kolegaa

    Kolegaa
    Ahoj bota na pokec by som vedel celkom v pohode urobit, ale neviem ci by to malo taku efektivitu a tiez by sa ten program casom musel menit podla toho co na azete vymyslia proti tomu

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Martin Mocko
    zasielanie sprav v rychlom intervale za sebou - nieco ako keby ti niekto zaplnil schranku sprav za 3 sekundy uplnymi blbostami.
    Len to skús a okamžite budeš mať zablokovanú IP a nedostaneš sa ani na záchod! A pokiaľ si za poskytovateľom internetu, uškodíš svojim SPAMovaním škodu nielen sebe, ale mnohým ďalším, pretože zablokujú ako potencionálnu hrozbu IP adresu providera. Ten sa ti potom poďakuje (možno aj formou vymáhania niekoľko stotisícovej pokuty).

    Inak(možno sami marí) zasielanie SPAMU sa bude trestať.

    Kolegaa je offline (nepripojený) Kolegaa

    Kolegaa
    Skorej ma napada ze dotycna firma s affiliate programom nebude nadcena ohladom takehoto spamovania ale zase ak spamuje firma sama sebe tak to moze byt jedno :-D

    o IP adresu by som si nerobil take starosti

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    o IP adresu by som si nerobil take starosti
    Možno o svoju (tá je pridelená providerom), ale provider vystupuje ako jeden počítač pre sieť pod svojou IP - a z nej sa bude valiť spam za spamom = blokácia tejto IP (a následne aj teba + ďalších ostatných, ktorí sú zodpovední a nerobia kraviny!)

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    misoft Pozri príspevok
    Možno o svoju (tá je pridelená providerom), ale provider vystupuje ako jeden počítač pre sieť pod svojou IP - a z nej sa bude valiť spam za spamom = blokácia tejto IP (a následne aj teba + ďalších ostatných, ktorí sú zodpovední a nerobia kraviny!)
    Prísť o Pokec, to by bola katastrofa

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ešte dobre, že Pokec, ani FB nepotrebujem. Porada je 100x lepšia! Poradí, pobaví.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.