Zavrieť

Porady

dovolenka v mexiku

Ahojte pred tyzdnom som sa vratila z uzasnej dovolenky v mexiku {pri playa del carmen}
Ak by niekto chcel poradim odladom letu, hotelov ,pocasia a inych

Ale rada by som sa spytala chceme ist tak o 2 mesiace na tyzden na exoticku dovolenku,zaujima ma dominikanska dovolenka alebo srilanka alebo nieco podobne za rozumnu cenu s krasnou plazou.

Napiste mi Vase skusenosti a dajte mi Vas tip na nejaku romantiku.

Dakujem a tesim sa.
siete.jpg  
beach bar.jpg  
delfiniun.jpg  
kone na plazi.jpg  
krasavec iguana.jpg  

plaz pri lagune krasne miesto.jpg  
pohoda v bare.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    v dominikánskej republike som bola dvakrát. takže môžem odporučiť letovisko BocaChica alebo JuanDolio blízko hlavneho mesta SantoDomingo. V žiadnom prípade neodporúčam toľko preferenované vraj najmodernejšie letovisko Punta Cana. To je umelo vybudované letovisko uprostred ničoho s veľmi silným vetrom a vysokými vlnami. týždeň sa nedalo ísť do mora-vyhodené peniaze (veľké peniaze).

    v letovisku BocaChica sme boli cez CK Firo Tour a bolo to skvelé.Mali tam dohodnutú spoluprácu so skvelým delegátom Martinom-Moravákom ktorý sa oženil s miestnou krásavicou a stará sa tam o všetky slovanské národy turistov, veľmi dobrý sprievodca-profesionál, skvelá dovolenka. odporúčam výlety aj do vnútrozemia, aj lodou - ostrovy Saona a Baccardi.
    v súčasnosti naše cestovky ten hotel už neponúkajú ale odporúčam pozrieť si to cez google a pozrieť hotely podľa medzinárodných recenzii. bola som tam pred 6 rokmi a bola som veľmi spokojna, v Punta Cane som bola pred 1,5 rokmi a bola to jedna z najhorších dovoleniek ake si pamatam. Plno opitých američanov v sladkovodnom bazene ktorý mal sice zaujimavy tvar ale nedalo sa v nom normalne plavat a more bolo kvôli veľkým vlnám neprístupné, no lepšie mi bolo v kempe na sicilii s tiptourom za 6 tisiciek.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Lucia Luknárová Pozri príspevok
    v dominikánskej republike som bola dvakrát. takže môžem odporučiť letovisko BocaChica alebo JuanDolio blízko hlavneho mesta SantoDomingo. V žiadnom prípade neodporúčam toľko preferenované vraj najmodernejšie letovisko Punta Cana. To je umelo vybudované letovisko uprostred ničoho s veľmi silným vetrom a vysokými vlnami. týždeň sa nedalo ísť do mora-vyhodené peniaze (veľké peniaze).

    v letovisku BocaChica sme boli cez CK Firo Tour a bolo to skvelé.Mali tam dohodnutú spoluprácu so skvelým delegátom Martinom-Moravákom ktorý sa oženil s miestnou krásavicou a stará sa tam o všetky slovanské národy turistov, veľmi dobrý sprievodca-profesionál, skvelá dovolenka. odporúčam výlety aj do vnútrozemia, aj lodou - ostrovy Saona a Baccardi.
    v súčasnosti naše cestovky ten hotel už neponúkajú ale odporúčam pozrieť si to cez google a pozrieť hotely podľa medzinárodných recenzii. bola som tam pred 6 rokmi a bola som veľmi spokojna, v Punta Cane som bola pred 1,5 rokmi a bola to jedna z najhorších dovoleniek ake si pamatam. Plno opitých američanov v sladkovodnom bazene ktorý mal sice zaujimavy tvar ale nedalo sa v nom normalne plavat a more bolo kvôli veľkým vlnám neprístupné, no lepšie mi bolo v kempe na sicilii s tiptourom za 6 tisiciek.
    Absolútne nesúhlasím ! Punta Cana je z celej Dominikánskej jednoznačne najlepšie stredisko , a pláž Bavaro patrí medzi 10 najkrajších pláži na svete!!!
    Vlny sú v Puerto Plata , nakoľko je tam Atlantik ,ale nie v Punta Cana , kde je Caribic.Najlepšie hotely sú tak isto na Bavaro BeachMohli by ste tu dať link na ten Váš hotel?nech to porovnáme
    Ja som bol v tomto :/našiel som k nemu aj video cez google/
    http://www.ltibeachresort.com/

    Hotel ako aj pláž nemá chybu, all inclusive 24hodín/non stop!!! vačšina hotelov má all inclusive len od 10am do 12pm !/ bar pri pláži El Bucanero otvorený nonstop, každý deň super anim.programy cez deň , večer neskutočné/ daj si hľadať hotel LTI Beach Resort Punta Cana cez google a sú tam videa z Yutube/, večer klimatizovaná discotéka./aj tam je all inclusive, lebo napr. Hotel v Puerto Plata playa Cofrisi ,,Hacienda Tropical 4*,, bolo all len od 10am do 12pm a na discoteke sa platilo/
    Neskutočná dovolenka, vrelo odporúčam, letel som z Mníchova cez
    http://www.rudolfreisen.cz/V žiadnom prípade neodporúčam SK cestovky do Dominikánskej , Kubu a vlastne každú exotiku hotely o ničom ,alebo ak kvalita tak 2x taká cena/
    majú super ceny na last minit ponuky a letel som z Mníchova preto že z Viedne bol tento istý zájazd cez SK cestovku CK ECCOM o 300 Eur/hlava drahší
    Do Mníchova máš z VIE cca 400km a aj parkovisko je tam oveľa lacnejšie.
    Tak že neni čo špekulovať.
    Šťastnú cestu
    Ja sa tam ešte určite párkrát pozriem
    Naposledy upravil pivko : 12.08.08 at 19:29

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja odporúčam poloostrov Samaná a Las Terenas.Krásne ,nepreplnené pláže s bielym pieskom.Naše cestovky tieto destinácie neponúkajú, ale majú ich nemecké, rakúske a talianske. Ja som šla cez Lord travel .it Ubytovanie a služby v rezorte Cacao Beach na výbornej úrovni.
    Tiež som toho názoru,že niektoré "známe"strediská sú preplnené a tým strácajú na čare a kvalite služieb.
    Odporúčam výlet na štvorkolkách do vnútrozemia, medzi domácich, v januári-februári zátoky, kde sa chodia páriť veľryby,návštevu Santa Dominga, ale aj "domorodé" dikotéky.Bol to nezabudniteľný zážitok vidieť tých ľudí tancovať originálne latino tance!
    Ak pôjdeš, nezabudni nás potešiť nejakými fotkami

    zarra je offline (nepripojený) zarra

    zarra
    aky hotel mi odporučíš? chcem ísť v marci 2009 a chcem mať peknú pláž blízko hotela,
    Ďakujem

    accad je offline (nepripojený) accad

    accad
    Pozrite si aj upozornenie na stránke MZV v sekcii cestovanie-aktuality a upozornenia - správa zo 6.2.2008 - Odporúčanie MZV pri cestách do Mexika
    http://www.mzv.sk/App/WCM/main.nsf?Open
    Ahoj Anka, my cestujeme 12.9 na Riviera Maya, chcela by som poradit ohladom vreckoveho - kolko penazi asi teba vziat pre 2 dospelych, mame 24 hodinovy All Inclusive takze na jedlo a napoje asi ani nic, ale chceli by sme aj do Cancunu pozriet na Mexicku noc a aj nejake darceky a podobne pitominy - su tam vysoke ceny? Pred rokom sme si vzali do Egypta dost vela a zbytocne. NEchce sa mi totiz menit na dolare zbytocne vela penazi a potom zasa na eura doma. Dik za odpoved.

    andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

    andrej.bat
    buchač Pozri príspevok
    Ja by som to trochu otočil , no samozrejme nechcem sa nikoho dotknúť .

    Koľko ľudí sa rozplýva nad krásami v zahraničí - nehovorím , že to nie tak nie je , taktiež by som sa pozrel rád na niektoré lokality . Tieto boli zverejnené v téme Krásne prezentácie .

    Mám aj v rodine takých , ktorí sú každý rok pri mori a vždy v inej destinácii . Dovolia si zakúpiť aj dve turnusy naraz . No keď sa opýtam na niektorú lokalitu na Slovensku ,
    tak sa mi dostane opovede len v intenciách , čo uverejnili médiá .

    Taktiež je mi jasné , že niektorí ľudia chodia vonku zo zdravotných dôvodov , že idú v zime za slnkom , že Slovensko už dostatočne poznajú .......
    No niekedy sa nemôžem zbaviť dojmu , že je aj dosť takých , ktorí to robia čiste z celebritných dôvodov

    Tým chcem povedať , že aj na Slovensku máme nádherné lokality , ktoré stoja za návštevu . Ale priznajme si , koľko ľudí je sklamaných z prístupu " našej pohostinnosti "
    Viď posledné zprávy z Tatier , keď lyžiari húfne idú radšej do Poľska , nakoľko je to výhodnejšie

    alaya1


    ..........v tomto by som trochu oponoval , veď poznáme aj ľudí , ktorí radi chodia " na maltu s japonkou " a pritom zarábali ťažké lovky

    P.S. : Bol som aj ja vonku , síce len tu poblíž a pred určitou dobou , no z odstupného som zaplatil dcéram dve dovolenky pri mori za sebou . A v tej dobe to boli iné položky ako sú teraz
    Túto pripomienku ja len preto , aby som nebol nejak odsudzovaný



    slovensko je pekne to je pravda ale more je len more.. ja nikdy na dovolenku pri mori nedam dopustit..
    zober si 4* hotel niekde v tatrach an tyzden s polpenziou daj si tam vylety vstupy... a vychadza ti to ako 4 niekde v tunise s AI slovaci su trosku nenazraty nevedia co maju za sluzby patat!

    armor1 je offline (nepripojený) armor1

    armor1
    Caute, tiez cestujem do Mexica a tak trosku googlim a dostal som sa k informacii ze sa v Mexiku daju menit len americke dolare? Mozte mi niekto potvrdit z vlastnej skusenosti ako to je v hoteloch, ci sa tam daju menit aj Eura? Este otazocka: je potrebne nejake ockovanie pred odchodom do Mexica? Dakujem pekne za odpovede

    Macka je offline (nepripojený) Macka

    Macka
    V Mexiku som nebola, ale aspoň posielam odkaz na dobrú cestovateľskú stránku, ktorá mne veľmi pomohla pri mojej ceste do Thajska. Možno nájdeš odpovede na Tvoje otázky. Peknú dovolenku.
    http://exotika.orbion.cz/mexiko/

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    alaya1 Pozri príspevok


    Uzasna tema pre ludi, ktori stratili pracu, ci inych nizkoprijmovych.
    Nezáviďte, veď si na tú dovolenku zarába v Dubline. Viď profil -odkiaľ som.
    Len som netušila, že je to na Slovensku. Viď profil - krajina SK.
    Naposledy upravil Oliwa : 07.04.10 at 14:05

    Terek je offline (nepripojený) Terek

    Terek
    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na hotel Occidental grand xcarat - my ideme 23.9.2010 - z tých recenzií čo som prečítala mám veľmi zlý pocit. Mohli by ste napísať ako to fakt je, aj keď ste boli už pred 2 rokmi. Zaujíma ma hlavne pláž - vraj nie je žiadna, len nejaká umelá lagúna a veľmi kritizujú aj stravu a vôbec všetko.ĎAKUJEM

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ja by som to trochu otočil , no samozrejme nechcem sa nikoho dotknúť .

    Koľko ľudí sa rozplýva nad krásami v zahraničí - nehovorím , že to nie tak nie je , taktiež by som sa pozrel rád na niektoré lokality . Tieto boli zverejnené v téme Krásne prezentácie .

    Mám aj v rodine takých , ktorí sú každý rok pri mori a vždy v inej destinácii . Dovolia si zakúpiť aj dve turnusy naraz . No keď sa opýtam na niektorú lokalitu na Slovensku ,
    tak sa mi dostane opovede len v intenciách , čo uverejnili médiá .

    Taktiež je mi jasné , že niektorí ľudia chodia vonku zo zdravotných dôvodov , že idú v zime za slnkom , že Slovensko už dostatočne poznajú .......
    No niekedy sa nemôžem zbaviť dojmu , že je aj dosť takých , ktorí to robia čiste z celebritných dôvodov

    Tým chcem povedať , že aj na Slovensku máme nádherné lokality , ktoré stoja za návštevu . Ale priznajme si , koľko ľudí je sklamaných z prístupu " našej pohostinnosti "
    Viď posledné zprávy z Tatier , keď lyžiari húfne idú radšej do Poľska , nakoľko je to výhodnejšie

    alaya1

    Uzasna tema pre ludi, ktori stratili pracu, ci inych nizkoprijmovych.
    ..........v tomto by som trochu oponoval , veď poznáme aj ľudí , ktorí radi chodia " na maltu s japonkou " a pritom zarábali ťažké lovky

    P.S. : Bol som aj ja vonku , síce len tu poblíž a pred určitou dobou , no z odstupného som zaplatil dcéram dve dovolenky pri mori za sebou . A v tej dobe to boli iné položky ako sú teraz
    Túto pripomienku ja len preto , aby som nebol nejak odsudzovaný

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.