Zavrieť

Porady

Hladam nazov filmu ktory sa mipacil

jeff_goldblum.jpg  
Caute.

Hladam nazov filmu, davali ho niekedy v 80-90 rokoch, myslim ze hlavnu ulohu v nom hral Jeff Goldblum (hral vo filme Mucha vid foto), alebo herec jemu podobny :-)

Dej filmu bol:
Chlapik (Jeff Goldblum ?) bol chory a zoznamil sa na lavicke s peknou zenou, tak ze ju oklamal, ze je slepy. Ona sa zacala o neho zaujimat a pomohla mu.
Zblizili sa a ona zistila ze je chory. On nechcel podstupit liecebnu terapiu (mal chodit na infuzie, dialyzu, alebo mu mali davat krv?). Ona ho do liecby dotlacila. Robila osetrovatelku, alebo zdravotnu sestru v nemocnici kde mal podstupit liecbu.
Koncilo to tak ze po jednej krasnej premilovanej noci na chate s vyhladom na jazero ho ona rano nenasla v posteli, len listok na dverach ZAJTRA a uprostred jazera bola prazdna lodka.

Nazov by mohol obsahovat slova: Zajtra alebo terapia???

Dakujem za pomoc pri hladani nazvu filmu.
Naposledy upravil holubek : 15.08.08 at 10:29 Dôvod: upresnenie
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

holubek Pozri príspevok
Caute.

Hladam nazov filmu, hrali ho niekedy v 80-90 rokoch, myslim ze hlavnu ulohu v nom hral Jeff Goldblum (hral vo filme Mucha), alebo herec jemu podobny :-)

Dej filmu bol:
Chlapik (Jeff Goldblum ?) bol chory a zoznamil sa na lavicke s peknou zenou, tak ze ju oklamal, ze je slepy. Ona sa zacala o neho zaujimat a pomohla mu.
Zblizili sa a ona zistila ze je chory. On nechcel podstupit liecebnu terapiu (mal chodit na infuzie, dialyzu, alebo mu mali davat krv?). Ona ho do liecby dotlacila. Robila osetrovatelku, alebo zdravotnu sestru v nemocnici kde mal podstupit liecbu.
Koncilo to tak ze po jednej krasnej premilovanej noci na chate s vyhladom na jazero ho ona rano nenasla v posteli, len listok na dverach ZAJTRA a uprostred jazera bola prazdna lodka.

Nazov by mohol byt nieco v duchu: Zajtra, Terapia???

Dakujem za pomoc pri hladani nazvu filmu.
Musel to byť "herec jemu podobný", lebo Jeff Goldblum taký film vo svojej filmografii nemá.
Iného herca z toho filmu si nepamätáš?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
holubek holubek

holubek je offline (nepripojený) holubek

Vo filmografii tohoto herca som nenasiel ziaden film ktory by to mohol byt.
Este mam tusaka, ze by to mohol byt taliansky film co moc nezodpoveda povodu tohoto herca on je american.
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
skus www.csfd.cz
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a ktorá herečka? taký film si nepamätám
0 0
holubek holubek

holubek je offline (nepripojený) holubek

icemonika Pozri príspevok
skus www . csfd . cz
hmmm nenasiel som tam :-(
podla indicii, ktore mam sa ani nedivim :-/
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

On chorý, ona opatrovateľka http://www.csfd.cz/film/8220-zemrit-mlady-dying-young/. Ale to je asi len podobný príbeh.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Dav Pozri príspevok
On chorý, ona opatrovateľka http://www.csfd.cz/film/8220-zemrit-mlady-dying-young/. Ale to je asi len podobný príbeh.
To je úplne iný film. Ale podobná téma. Tento som videl, je dosť smutný.
0 0
holubek holubek

holubek je offline (nepripojený) holubek

Dav Pozri príspevok
On chorý, ona opatrovateľka http://www.csfd.cz/film/8220-zemrit-mlady-dying-young/. Ale to je asi len podobný príbeh.
Nie, nie. Stale to neni ten spravny film. Nevim co by som este napisal cim by som poradil, bol to zrejme romanticky film, so smutnym koncom...
0 0
holubek holubek

holubek je offline (nepripojený) holubek

Dav Pozri príspevok
On chorý, ona opatrovateľka http://www.csfd.cz/film/8220-zemrit-mlady-dying-young/. Ale to je asi len podobný príbeh.
Nie, nie. Stale to neni ten spravny film. Neviem co by som este napisal cim by som poradil, bol to zrejme romanticky film, so smutnym koncom...
0 0
dolfort dolfort

dolfort je offline (nepripojený) dolfort

toto je asi slaby tip:
http://www.imdb.com/title/tt0132512/plotsummary
At First Sight (Val Kilmer)
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...autor témy je zrejme spisovateľ scenárov a príbeh si vymyslel:-))..keď taký film nie je na csfd.cz tak asi ťažko ho najde..
0 0
holubek holubek

holubek je offline (nepripojený) holubek

bobino38 Pozri príspevok
...autor témy je zrejme spisovateľ scenárov a príbeh si vymyslel:-))..keď taký film nie je na csfd.cz tak asi ťažko ho najde..
...ale no tak! Film urcite bol vysielany v TV a popis, ktory som spomenul tazko zadat do csfd.cz aby bol film vyhladany.

Musi sa najst niekto kto tento film videl, spomemenie si nan, pripadne bude si pamatat viac a spolocnymi silami nan prideme a budem si ho moct pozriet znova. Dakujem za snahu.
0 0
holubek holubek

holubek je offline (nepripojený) holubek

dolfort Pozri príspevok
toto je asi slaby tip:
http://www.imdb.com/title/tt0132512/plotsummary
At First Sight (Val Kilmer)
Hmmm, tak to je uplne iny film, ale nieco mal s tym mojim spolocne. Ako si prisiel na tento??? Mozno podobnym postupoma a hladanim pridem k tomu spravnemu.
0 0
dolfort dolfort

dolfort je offline (nepripojený) dolfort

holubek Pozri príspevok
Hmmm, tak to je uplne iny film, ale nieco mal s tym mojim spolocne. Ako si prisiel na tento??? Mozno podobnym postupoma a hladanim pridem k tomu spravnemu.
Poviem ti rovno že dosť veľa googlovania + imdb.com.
Ak je to iba starší neamerický TV film a nepoznáme meno aspoň jedného herca v hlavných úlohách, tak to bude makačka nájsť to.
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
mne este napadol film novembrová romanca http://www.csfd.cz/film/14130-novemb...weet-november/

ale je to trochu iny pribeh ako opisujes a ani herec nesedí.
0 0
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
ja si ho tiez pamätam, ale videla som ho uz strasne davno, mozno 10 rokov dozadu.
urcite to nebol americky film, skor taliansky, ten hlavny hrdina mal tmave kucerave/vlnite vlasy.
0 0
holubek holubek

holubek je offline (nepripojený) holubek

Chobot Pozri príspevok
Musel to byť "herec jemu podobný", lebo Jeff Goldblum taký film vo svojej filmografii nemá.
Iného herca z toho filmu si nepamätáš?
Ano Chobot, mas pravdu musel to byt niekto podobny...
Sakra, ale ako sa volal ten herec a ten film...
Notaaak, nikto si nespomenie???
0 0
holubek holubek

holubek je offline (nepripojený) holubek

dana9 Pozri príspevok
ja si ho tiez pamätam, ale videla som ho uz strasne davno, mozno 10 rokov dozadu.
urcite to nebol americky film, skor taliansky, ten hlavny hrdina mal tmave kucerave/vlnite vlasy.
Dana9 spomen si pls, este nieco blizsie z toho filmu!!! DIKYY
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
holubek Pozri príspevok
Dana9 spomen si pls, este nieco blizsie z toho filmu!!! DIKYY
a nespomenies si ty hoci na nejaky detail, ktory by nam mohol pomoct, alebo presnejsi dej, proste nieco???
0 0
sassi sassi

sassi je offline (nepripojený) sassi

Človiečik s bežnými starosťami a radosťami ...viac
Ahojček! Tiež už dlhšiu dobu hľadám názov filmu. Osobne som ho nevidela, ale obsah poznám z rozprávania. Vysielali ho pred pár rokmi na Markíze alebo STV ako skutočný príbeh. Možno sa volal "Posadnutý" alebo tak nejako. Je to jediný film (údajne) ktorý cirkev dovolila zverejniť s témou exorcismu.

Je to príbeh asi 13-14 ročného chlapca, posadnutého diablom, zachytáva všetky jeho prejavy v stave posadnutosti...Rodičia dlho hľadali niekoho kto by im vedel pomôcť. Podarilo sa nájsť nejaký kláštor (posvätnú pôdu) kde sa celý akt vyháňania diabla odohral. Vo filme nebolo zobrazené samotné vyháňanie. Chlapca po "očistení" vyniesli z miestnosti a túto potom navždy zapäčatili, aby tam nikdy nik nemohol vojsť.

Viem že je to veľmi stručný obsah, ale PROSÍM, ak ste ten film niekto vydeli, ozvite sa. Gúglila (Googlila) som už x krát, ale nič... Prosím.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať