Zavrieť

Porady

krystaliky tibi, kombucha

Dobry den
chcela by som sa spytat ci niekto nema navyse krystaliky tibi (vodny a mliecny kefir) a kombuchu, bola by som rada ak by mi ich niekto mohol poslat za cenu postovneho. Mam zdravotne tazkosti a docitala som sa vela informacii na internete a aj, ze to ma liecive ucinky a preto by som to chcela skusit, vopred dakujem ak sa mi niekto ozve na mail silvia1500@post.sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

    telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac motylik7
    Ja síce nemám ani tibi ani kombuchu, kedysi dávno som to tiež používala, ked bol ešte úžasný boom takýchto vecí, dúfam, že sa prihlási niekto, kto vám bude vedieť pomôcť.
    Píšem však preto, že ma v poslednom čase zaujali informácie o diamantovej vode, ktorá sa tiež má dávať zadarmo a už som ju aj začala zháňať po známych z okolia ZA. Pár rokov dozadu ju používala jedna známa, ale dlho ju to nebavilo. Vlastne ani neviem, či mala voda na ňu nejaké pozitívne účinky.
    Držím palce a prajem skoré uzdravenie.
    ja som si prave kupil-teda objednal este nemam doma, ked sa mi rozrastu,rad ti nimi posluzim .-)

    robin78 je offline (nepripojený) robin78

    robin78
    motylik7 Pozri príspevok
    Ja síce nemám ani tibi ani kombuchu, kedysi dávno som to tiež používala, ked bol ešte úžasný boom takýchto vecí, dúfam, že sa prihlási niekto, kto vám bude vedieť pomôcť.
    Píšem však preto, že ma v poslednom čase zaujali informácie o diamantovej vode, ktorá sa tiež má dávať zadarmo a už som ju aj začala zháňať po známych z okolia ZA. Pár rokov dozadu ju používala jedna známa, ale dlho ju to nebavilo. Vlastne ani neviem, či mala voda na ňu nejaké pozitívne účinky.
    Držím palce a prajem skoré uzdravenie.
    s tou diamantovou vodou opatrne ;-)
    http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=3472

    maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

    verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac maca.tt
    Ja som si kúpila koncentrát kombuchový nápoj a podarilo sa mi hubu dopestovať z usadeniny ktorá sa časom vytvorila ,chvílu to trvá ale už mám peknú velkú hubu.

    natob je offline (nepripojený) natob

    natob
    zuzkahris Pozri príspevok
    Ak by mal niekto záujem o kefírové zrná, môžem darovať, najlepšie BA a okolie.
    Dobrý deň.
    Mal by som záujem o kefírové zrnká. Poprosím o skontaktovanie.
    Ďakujem.
    Jaro

    enata je offline (nepripojený) enata

    enata
    Ahoj Zuzka,
    reagujem trochu neskoro, ale ešte máš tých kefiráčkov? Alebo kde sa dajú zohnať. Majú ten "ospevovaný efekt". Ďakujem.
    Konečne svieti slniečko.

    letula je offline (nepripojený) letula

    letula
    Dobrý večer! Vaša ponuka tibetskej hubky je už dávno ponúkaná,ale nádej,že ju konečne môžem získať by ma veľmi potešila.Verte-neverte,ale dostať sa k nej je dnes problém. Ak je to ešte aktuálne.prosím ozvite sa!

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    letula Pozri príspevok
    Dobrý večer! Vaša ponuka tibetskej hubky je už dávno ponúkaná,ale nádej,že ju konečne môžem získať by ma veľmi potešila.Verte-neverte,ale dostať sa k nej je dnes problém. Ak je to ešte aktuálne.prosím ozvite sa!
    Výskumný ústav mliekarenský a.s., Žilina
    http://www.vumza.sk/index.php/vyroba...harakteristika
    Charakteristika

    Obchodná činnosť Výskumného ústavu mliekarenského, a.s. je zameraná na ponuku pomocných látok ako pre sektor výroby a spracovania mlieka, tak aj pre iné odvetvia potravinárskeho priemyslu. Orientuje sa nielen na veľkovýrobu, ale aj na menších spracovateľov mlieka (domáca a farmárska výroba).

    Ponúka základné pomocné látky potrebné na výrobu mliečnych výrobkov, diagnostické médiá na zabezpečenie kontroly kvalty výrobného procesu, výrobky na zabezpečenie požadovanej úrovne hygieny v procese výroby a spracovania mlieka.

    Základná sortimentná skladba ponúkaných látok :
    syridlá
    mliekarenské kultúry
    syrárske plachty
    nasýtený roztok potravinárskeho chloridu vápenatého
    jednorázové papierové utierky
    živné pôdy
    mikrobitesty
    fosfatest, peroxidázový test, antibiotest
    chemické roztoky pre mliekarenské laboratóriá
    autosamplérové vzorkovnice

    Dodanie a predaj tovaru:
    dodanie tovaru osobne (pri väčších zásielkach), poštou (formou dobierky)
    priamy predaj v budove VUM

    Prijímanie objednávok:
    obchodný úsek: Ing. Pavol Brezáni - tel.: 041/7072120; e-mail: obchod@vumza.sk
    sekretariát: tel.: 041/7072113; fax: 041/5252002, e-mail: vumza@vumza.sk
    vrátnica: tel.: 041/7072101

    Erricco je offline (nepripojený) Erricco

    Erricco
    Zdravím,

    Nenašiel by sa niekto, kto by mi za poštovné poslal TIBI vodné kryštáliky vo fľaštičke ?

    Vopred veľmi pekne ďakujem

    jadranka111 je offline (nepripojený) jadranka111

    jadranka111
    čo urobiť s TIBI keď už ich teraz nechcem piť? Dajú sa nejako uskladniť? Nechce sa mi už teraz robiť ten nálev a nechcem ich ani vyhodiť.

    mon78 je offline (nepripojený) mon78

    mon78
    zuzkahris Pozri príspevok
    Ak by mal niekto záujem o kefírové zrná, môžem darovať, najlepšie BA a okolie.
    zuzkahris, plati este ta vasa ponuka o kefirovych zrnach ci kulturach? bolo by to skvele.. ;-)

    lt-pek je offline (nepripojený) lt-pek

    lt-pek
    Zdravím,

    Posle niekto za poštovné TIBI vodné kryštáliky vo fľaštičke ?

    Za odpoveď , ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.