Zavrieť

Porady

unicredit bank

Dobré ránko chcela by som sa opýtať či má niekto z vás unicredit bank??? Pretože ja sa už pár dní nemôžem dostať do internet bankingu keďže ho majú vynovený. Tak som chcela vedieť či má niekto podobný problém alebo či to niekomu ide bez problémov. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Mne to ide bez problémov.
    Po normálnom prihlásení by ti mal ukázať nové ID, na spodku strany niečo ako "pokračovať ďalej", tam zadáš nové ID a heslo a mala by si sa dostať už do ponuky.

    dadkapo je offline (nepripojený) dadkapo

    dadkapo
    No ja zadám ID tak heslo a načítava načítava a nenačíta a vypíše mi že stránka sa nedá zobraziť. Volala som už na bezplatnú infolinku tí ma obrátili na technickú podporu a tak mi povedali že mám vymazať cookies a pôjde to no neide to. Keby to bol môj účet tak mi to je jedno ale je to firemný a treba poplatiť faktúry. V kuse im tam vyvolávam a nič mi múdre neporadia. A Gabi03 aký máš prehliadač?! Už som rozmýšľala či není chyba v tom ale asi nie lebo som to už skúsila cez firefox, explorer aj operu

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    dadkapo Pozri príspevok
    No ja zadám ID tak heslo a načítava načítava a nenačíta a vypíše mi že stránka sa nedá zobraziť. Volala som už na bezplatnú infolinku tí ma obrátili na technickú podporu a tak mi povedali že mám vymazať cookies a pôjde to no neide to. Keby to bol môj účet tak mi to je jedno ale je to firemný a treba poplatiť faktúry. V kuse im tam vyvolávam a nič mi múdre neporadia. A Gabi03 aký máš prehliadač?! Už som rozmýšľala či není chyba v tom ale asi nie lebo som to už skúsila cez firefox, explorer aj operu
    explorer

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Tieto problémy sa vyskytujú pri novej Mozille, treba použiť explorer, safari, operu alebo maxthon.

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    ahojte, chcem sa spýtať, dá sa cez IB nastaviť inkaso - slovnaft si sám strháva peniažky z nášho účtu za PHM.

    samod je offline (nepripojený) samod

    samod
    Ja si myslím, že chyba bude asi na strane banky, pretože ja mám slovenskú sporiteľňu a tam to tiež občas hapruje i keď sa vyhovárajú na to, že vina je strane užívateľa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.