Zavrieť

Porady

Príslušný daňový úrad

Prosím o pomoc pri vyhľadávaní miestne príslušných daňových úradov alebo ak niekto ovláda postup vyhľadávania príslušnosti na stránke www.drsr.sk, lebo som sa o to pokúšala a vôbec mi to nešlo.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    stiby2 je offline (nepripojený) stiby2

    stiby2
    iriska Pozri príspevok
    Ja mu verím, ale potrebujem vyhľadávať aj iné ulice v iných mestách - nielen Bratislava má viacero DÚ. A jediná stránka, ktorá avizuje vyhľadávanie podľa príslušnosti je drsr.sk a tam mi to nejde, preto som chcela vedieť, či len ja som taký antitalent proti ktorému sa búri technika, alebo to ozaj podľa ulíc nefunguje.
    poradim Ti tak, ze si daj do googlu toto "DANOVY URAD ulica mesto" a priblizne Ta to naviguje a mozno aj presne a potom si to overis na DRSR.sk

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    iriska Pozri príspevok
    Prosím o pomoc pri vyhľadávaní miestne príslušných daňových úradov alebo ak niekto ovláda postup vyhľadávania príslušnosti na stránke www.drsr.sk, lebo som sa o to pokúšala a vôbec mi to nešlo.
    Ďakujem.
    Myslíš toto?
    http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/...T445''
    Skús vložiť mesto...

    stiby2 je offline (nepripojený) stiby2

    stiby2
    hm, mne to funguje.
    Rychla volba "Zistenie miestnej príslušnosti" na pravej strane a ide to, vyberies obec a tuknes "Najdi DU"

    stiby2 je offline (nepripojený) stiby2

    stiby2
    no to som ja hladal povedzme "manualne"
    cez "Danova sprava", "Uzemne clenenie - Bratislava", vyberies Bratislava x, a potom "Zoznam obci".
    a tam si to overis.

    Parickova je pri Nivach. Cize BA II a tam si najdes ... mozno je to vsak aj iny DU, lebo tam je "Parickova-ostatne cisla"

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    iriska Pozri príspevok
    A keď chcem Páričkovu ulicu v Bratislave?
    Malo by to byť BA DÚ II, Clementisa 10, P.O.Box 36, 820 09 BA

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    stiby2 - dobre vedieť, že Páričkova je pri Nivách, ale som zo Žiliny takže ak budem chcieť hľadať inú ulicu, tak som zas len tam kde som aj bola na začiatku, lebo ani len netuším, kde sú Nivy, Ružinov a iné časti BA

    smith - môžem mať jednu odvážnu otázku? ako si to našiel?

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Iriska,
    hľadala som na drsr....a ozaj im tá ulica "vypadla", ale ver smithovi Páričkova patrí na DU II.

    P.S.
    - už som ju našla...., ale majú zaujímavú abecedu ...ul Páričková nasleduje po ulici Prúdová
    Naposledy upravil Muška : 08.09.08 at 08:18 Dôvod: doplnenie P.S

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    Ja mu verím, ale potrebujem vyhľadávať aj iné ulice v iných mestách - nielen Bratislava má viacero DÚ. A jediná stránka, ktorá avizuje vyhľadávanie podľa príslušnosti je drsr.sk a tam mi to nejde, preto som chcela vedieť, či len ja som taký antitalent proti ktorému sa búri technika, alebo to ozaj podľa ulíc nefunguje.

    stiby2 je offline (nepripojený) stiby2

    stiby2
    iriska Pozri príspevok
    stiby2 - dobre vedieť, že Páričkova je pri Nivách, ale som zo Žiliny takže ak budem chcieť hľadať inú ulicu, tak som zas len tam kde som aj bola na začiatku, lebo ani len netuším, kde sú Nivy, Ružinov a iné časti BA
    no ja tiez nie som z BA, ale pozrel som si mapy.zoznam.sk a potom cez google som prisiel na to ze je to BA II

    A potom som to prehladaval "manualne" kde asi ta ulica moze byt

    -jano-

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    iriska Pozri príspevok
    Ja mu verím, ale potrebujem vyhľadávať aj iné ulice v iných mestách - nielen Bratislava má viacero DÚ. A jediná stránka, ktorá avizuje vyhľadávanie podľa príslušnosti je drsr.sk a tam mi to nejde, preto som chcela vedieť, či len ja som taký antitalent proti ktorému sa búri technika, alebo to ozaj podľa ulíc nefunguje.
    Neviem či som Ťa správne pochopila....
    šípkou v okienku si vyberieš mesto, potom musíš kliknúť do "okienka" - "najdi ulicu" a potom klikneš do šípky v prázdnom okienku a ukážu sa Ti ulice patriace do daného obvodu

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    Ale ja nechcem zistiť ktoré ulice patria do daného obvodu, ale do ktorého obvodu patrí daná ulica.
    stiby-idem skúsiť.

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Iriska, cez stránku drsr., to zistíš len tak, že si otvoríš každý obvod v BA /ak nepoznáš BA/.....a hľadáš ulicu.

    Ale to od Stiby Ti hneď vyhodí do akého obvodu patrí ulica - je to jednoduchšie.

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    To akože ďakujem daňovému riaditeľstvu za takú stránku. Príslušnosť súdov sa teda dá vyhľadať omnoho omnoho jednoduchšie.
    Dúfam, že nezabudnem ten postup od stiby.

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Veru, škoda, že som ten postup nevedela pred mesiacom aj ja.
    Lebo BA je "čajový odvar" oproti KE /na drsr sú KE rozdelené na 23 obvodov /

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    stiby2 Pozri príspevok
    poradim Ti tak, ze si daj do googlu toto "DANOVY URAD ulica mesto" a priblizne Ta to naviguje a mozno aj presne a potom si to overis na DRSR.sk
    Prene, takto hľadám skoro všetko, keď mám problém a je to super.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Môžeš hľadať aj na www.danovyurad.sk a to tak, že si otvoríš/klikneš/ na kraj, vyberieš napr. Daňový úrad BA I., klikneš na Ktoré obce/ulice patria pod tento Daňový úrad? Aby si nemusela pracne hľadať medzi zoznamom ulíc, zadáš CTRL+F. Nad dolnou lištou sa ti otvorí okienko Najít: vpíš názov ulice. Ak je v zozname, označí ti ju zelenou farbou, ak nie, okienko najít sa označí farbou červenou. Prejdeš na iný DÚ a pokračuješ vo vyhľadávaní. Ak už nechceš vyhľadávať, vyhľadávanie zatvor(pred okienkom najít klikni na červený štvorček s x-kou). Ide to celkom rýchlo.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    stiby2 Pozri príspevok
    no ja tiez nie som z BA, ale pozrel som si mapy.zoznam.sk a potom cez google som prisiel na to ze je to BA II

    A potom som to prehladaval "manualne" kde asi ta ulica moze byt

    -jano-
    Rovnaký postup som mal aj ja.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.