Zavrieť

Porady

Prehlásenie reg. pokladne

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať, či náhodou niekto nemá skúsenosti s prehlásením už registrovanej pokladne na inú adresu. Napr. mám registrovanú pokladňu v Poprade a chcem ju premiestniť do Banskej Bystrice. Stači ak na daňový úrad napíšem formou listu oznámenie podpísané konateľom?? Nikde som sa nedočítala ako v takomto prípade postupovať..

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Marekova Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    chcela by som sa spýtať, či náhodou niekto nemá skúsenosti s prehlásením už registrovanej pokladne na inú adresu. Napr. mám registrovanú pokladňu v Poprade a chcem ju premiestniť do Banskej Bystrice. Stači ak na daňový úrad napíšem formou listu oznámenie podpísané konateľom?? Nikde som sa nedočítala ako v takomto prípade postupovať..

    Ďakujem
    Majiteľom pokladne ostáva tá istá spoločnosť?

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Mám skúsenosť, že musí ísť "majiteľ" osobne na DÚ, pričom je urobený úradný záznam do "prvej" knihy pokladnice.

    Marekova je offline (nepripojený) Marekova

    Marekova
    Len s takouto formou prehlásenia pokladne ma môj šéf rovno vyhodí z kancelárie - sme akciovka so 40 prevádzkami a nikdy nedonútim šéfa, aby chodil na DÚ riešiť takéto problémy - žiaľbohu..

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Marekova Pozri príspevok
    Len s takouto formou prehlásenia pokladne ma môj šéf rovno vyhodí z kancelárie - sme akciovka so 40 prevádzkami a nikdy nedonútim šéfa, aby chodil na DÚ riešiť takéto problémy - žiaľbohu..
    A čo tak splnomocnenie na vykonanie zmien jednému zo zamestnancov?

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Neprotestujem, nám sa to tak nepodarilo, musel ísť šéf. A to išlo o ten istý DÚ a pokladňa sa sťahovala len o dve čísla na tej istej ulici.
    Preto by som sa informovala u správcu.
    Naposledy upravil Paula : 16.09.08 at 09:21

    Marekova je offline (nepripojený) Marekova

    Marekova
    Súhlasím a myslím si, že by sa mi to takto aj mohlo podariť - splnomocnenie na registráciu pokladní už mám a akceptujú ho, takže s prehlásením by tiež nemal byť problém..vyskúšam a dám vedieť ako som dopadla na DÚ.

    tinulli je offline (nepripojený) tinulli

    tinulli
    ja som bola odhlásiť staré, rozumej "neeurové", pokladne, a nemam ani splnomocnenie, a nerobili mi žiadny problém. Dokonca ani OP si odo mňa nepýtali....Boli tam veľmi zlatí...

    Prehlásenie reg. pokladne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.