Zavrieť

Porady

Dočasne vzdialený

Pozdravujem všetkých členov aj hostí Porady.
V termíne od 29.07.- 16.07. nebudem schopný promptne reagovať na zaslané požiadavky, preto prosím o strpenie, pretože budem odpovedať neskôr.
Ak by sa vyskytli nežiadúce príspevky, prosím stlačte tlačidlo nahlás v tele konkrétneho príspevku.
Ak sa dostanem na internet, daný príspevok po posúdení odstránim.

ďakujem
Richard
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    McMarti je offline (nepripojený) McMarti

    McMarti
    Nebolo by dobré nejako rozlišovať tém čo sa týka jednoduchého a podvojného učtovnictva alebo aby to dotyčný pýtajuci sa uvadzal?
    Potom vzniknú príspevky nepodstatne k danej teme, ako napr. Opsravedlnujem sa neuviedla som to tam že sa to týka JU, lebo niekto zodpoveda na danú problematiku k PU a odpoveď ma byt k JU.

    McMarti je offline (nepripojený) McMarti

    McMarti
    Richard, ešte by som mala pripomienku k hodnoteniu member a senior member.. podla mna nejde o to kto koľko prispevkov da ale o ich kvalitu.Vždy sa hodnotí kvalita ako kvantita.Treba posudiť jednotlive príspevky a podla toho dať bod k posúdeniu kvality odpovedajúceho. Lebo príspevky odpovedajuceho "aj ja to tak robim", nie su adekvatne k odpovedi danej problematike.Odpoved by sa mala slúžiť za účelom pomoci a nie zistovania kto ako pracuje.Možno, že s mojim nazorom nebude nik súhlasiť ale ako si tak všímam niektoré odpovede tak sa mi zdajú zbytočné. Tak isto by sa nemal zadavať bod za otazku.
    Naposledy upravil McMarti : 02.07.04 at 10:12

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Je to pravda, na konci príspevkov je častokrát téma o niečom inom, než bola zadaná na začiatku príspevku. Potom sa to aj ťažko hľadá. Plne súhlasím.

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Čo sa týka príspevkov s "aj ja to tak robím":
    koľkokrát človeku dobre padne, keď si nevie dať s niečím rady a utvrdí sa v tom, že riešenie problému, na ktoré prišiel, nie je zlé a že ho používa aj viac ľudí.

    Viki je offline (nepripojený) Viki

    žena Viki
    Richard
    ......
    Ak by sa vyskytli nežiadúce príspevky, prosím stlačte tlačidlo nahlás v tele konkrétneho príspevku.
    Ak sa dostanem na internet, daný príspevok po posúdení odstránim.

    ďakujem
    Richard
    Pekny den p. Richard.
    Som tu nova a tak prosim o vysvetlenie, co su neziaduce prispevky - nerada by som porusila "vnutorny poriadok" Porady. Pripadne navigovanie, ak je to na tejto stranke niekde napisane. Dakujem.

    ... a tiez by ma potesilo rozlisenie uctovnictva na JU a PU

    Ervin je offline (nepripojený) Ervin

    Ervin
    Hodnotenie je problematické, to že s niekoho názorom sa stotožňujem ešte neznamená, že príspevok je kvalitný a naopak. Taktiež si myslím, že prílišná oficiálnosť a prehnane vela pravidiel by mohli porade uškodiť.
    Ocenil by som širší záber porady - napr. nehnutelnosti, právo obchodných spoločností, vzory zmlúv (nie však okopírované z platených softvérov) odporúčanie webových liniek, kde sa dajú získať bezplatne praktické informácie. Celkovo hodnotím poradu mimoriadne kladne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.