Zavrieť

Porady

Zoznamka

Ahojte :-)
neviete niekto o dobrej stránke kde by sa dalo seriózne s niekým zoznámiť? Kde nebudú deti ani úchyláci?
Dala som to sem, lebo samota ževraj leze na mozog...a to je potom choroba...takže to sem patrí
Usporiadat
feron feron

feron je offline (nepripojený) feron

máš 27, tak skús niečo mimo internet, ten je veľmi neprehľadný a môže sa tam skrývať hocikto. Čo tak nejaké stretnutia podľa záujmov a pod. najlepšie využiť kamarátstva terajšie alebo oprášiť staré, napadajú ma napr. nejaké cvičenia (dá sa to aj s nadváhou), kúpiť si psíka ísť do kinologického klubu, zapojiť sa do dobrovoľníckej akcie a pod. treba nabrať odvahu, zájsť niekde a prihovoriť sa ľuďom. Potom to už pôjde samé.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
velvet Pozri príspevok
Ahojte :-)
neviete niekto o dobrej stránke kde by sa dalo seriózne s niekým zoznámiť? Kde nebudú deti ani úchyláci?
Dala som to sem, lebo samota ževraj leze na mozog...a to je potom choroba...takže to sem patrí
toto patrí do rubriky zdravie?
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

pasuliatko,
privri jedno očko;
Veď parnerstvo patrí do zdravého životného štýlu a opustený ľudia vraj skôr zomierajú (vravia štatistiky);
Takže prečo nie zdravie, alebo by bola lepšia "domácnost" ????
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

velvet Pozri príspevok
Ahojte :-)
neviete niekto o dobrej stránke kde by sa dalo seriózne s niekým zoznámiť? Kde nebudú deti ani úchyláci?
Dala som to sem, lebo samota ževraj leze na mozog...a to je potom choroba...takže to sem patrí
feron ti radí veľmi dobre,
cez internet radšej nie, ani cez všeliaké iné zoznamky. Možno ani nevieš, kto všetko ti chodí pod nosom a nevidíš, lebo pozeráš veľmi ďaleko a možno aj vysoko
Naposledy upravil jaros5 : 19.09.08 at 11:44 Dôvod: nepáčilo sa mi jedno nepodstatné slovo
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
jaros5 Pozri príspevok
pasuliatko,
privri jedno očko;
Veď parnerstvo patrí do zdravého životného štýlu a opustený ľudia vraj skôr zomierajú (vravia štatistiky);
Takže prečo nie zdravie, alebo by bola lepšia "domácnost" ????


Domacnost nie, velvet nepisala, ze sa cche hned aj vydavat.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...veď najlepšie je zoznámiť sa na internete, veď tu má na výber z celého sveta.-))
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

bobino38 Pozri príspevok
...veď najlepšie je zoznámiť sa na internete, veď tu má na výber z celého sveta.-))
Žeby sme založili Poraďácku zoznamku? Ktovie, čo by nám na to povedal Richard
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Eulalia Pozri príspevok
Žeby sme založili Poraďácku zoznamku? Ktovie, čo by nám na to povedal Richard
...a prečo nie?...neviem, čo by mohol mať proti tomu niekto niečo:-)
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja som dosť prekvapená, koľko ľudí z môjho okolia sa v poslednom čase zoznámilo cez Pokec http://zoznamka.azet.sk/

A prečo nie? Nie každého baví vysedávať po reštauráciách,v práci možno nemajú možnosť,nie každý dokáže len tak osloviť niekoho na ulici.
Za pokus to stojí, veď za to nič nedáš
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

, zaujímavé, prečo nie? j
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
zaujímavé, prečo nie?
a čo takto turistický oddiel / ale myslím to vážne
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...no turistický oddiel len tí čo sú okolo seba blízko:-) neviem ako by to prija poraďák keby mal ísť na túru do Blavy, ked je zo Svidníka:-)
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

bobino38 Pozri príspevok
...no turistický oddiel len tí čo sú okolo seba blízko:-) neviem ako by to prija poraďák keby mal ísť na túru do Blavy, ked je zo Svidníka:-)
prečo do Blavy ? veď treba zorganizovať odd. vo Svidníku a okolí
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

arizona Pozri príspevok
Ja som dosť prekvapená, koľko ľudí z môjho okolia sa v poslednom čase zoznámilo cez Pokec http://zoznamka.azet.sk/

A prečo nie? Nie každého baví vysedávať po reštauráciách,v práci možno nemajú možnosť,nie každý dokáže len tak osloviť niekoho na ulici.
Za pokus to stojí, veď za to nič nedáš
Ani ja nezavrhujem zoznámenie cez net, dáva nekonečné možnosti "stretnúť" množstvo zaujímavých ľudí (netreba ísť ďaleko), ale tie klasické zoznamky mi "nerežú". Viac sa mi páči zoznámenie cez nejaké spoločné záujmy.
Naposledy upravil jaros5 : 20.09.08 at 09:26 Dôvod: vyhodil som nepodstatné "veci"
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
ja som si našiel na www.partneri.sk:)
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...kto hľadá nájde:-)
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
a prečo,nieveď PORADA tiež je ako zoznamovacia stránka keď sa to tak zoberie, či nie? však tie stretká v mestách , aj Krachule.povedzte koľko z Vás sa zoznámilo tu na tej stránke a vznikli priateľstva
ani ja som sa nechcela zoznamovať na nete na tých zoznamovacích stránkach , lebo som mala tiež svoj názor, ale takto Vám poviem, komu čo je súdené, pred tým neutečie, kde je napísané, že akurát ten je ten pravý koho stretnem napr. na ulici, alebo inde, možno že akurát ten z netu bude ten pravý
mimochodom aj ja som si našla svoju pravú lásku na nete na www.kdeje.sk,
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
velvet Pozri príspevok
Ahojte :-)
neviete niekto o dobrej stránke kde by sa dalo seriózne s niekým zoznámiť? Kde nebudú deti ani úchyláci?
Dala som to sem, lebo samota ževraj leze na mozog...a to je potom choroba...takže to sem patrí

Velvet, nie všetci sú uchýlaci, to poznáš keď si prehodíte pár príspevkov. to mi ver. treba to skúsiť,
áno máš pravdu samota leze na mozog, ako mi moja lekárka povedala, aby som si našla kamaráta, lebo mi to pôjde na mozog / nemyslela tým pravda """ samotu"""" že mi pôjde na mozog/

držím palce
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

erzet Pozri príspevok
ja som si našiel na www.partneri.sk:)
...áno, možno aj vďaka tomu, že som ťa spoznala aj tu
Naposledy upravil Zdenka 0705 : 19.09.08 at 16:35
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Barbara Pozri príspevok
mimochodom aj ja som si našla svoju pravú lásku na nete

S dovolením použijem a dodám, že mimochodom poznám zopár dnes už 10-ročných rodiniek, ktorých zoznámenie začalo práve cez internet a ktorých partnerstvo je šťastné a prajem im, aby bolo "večné". A ešte mimochodom: aj písomný prejav pre začiatok voľačo napovie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať